1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ayna Ya Ayna

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mordecai tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. avcitalip

avcitalip
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çıksan ne fayda, kimisi aynaları kullandığı halde kendini geçtirmek istemediği için önüne kırıyor sana yol vermiyor. :)

2. Mordecai

Mordecai
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    16
    3
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yani neden bole yapiliyor anlamiyorum bu konuyu buraya açma nedenim bunu turklerin %90 i yapio arkadaşlar lütfen yani tamam bazen olabilir insanlik halli dalariz döneriz ama hepte olmazki tamam bende yapıyorum bazen ama insanlik halli bazen daliyorum nutfen dikkatli olalim arkadaşlar yani :)

3. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    İyi konuya deginmissin.trolluk olarak yapanlar dışında sunlarida göz önünde bulundurun lütfen.
    Laptop PC ile yolunda giderken mause yere dusmesiyle gelen heyecan
    TVde bir anlık dikkat çekici bir şeyin çıkması
    Kapı çalması veya aniden gelen misafir çocukları
    1-2 saat sonra ekrana bakmaktan şişen gözlerde dikkatsizliği sebep olur. (Bir kaç kere basıma geldi ister istemez dikkat dağınıklığı)
    Son olarak sol seride geçen insanın önündeki aracın bir anda alt+tab durumu gibi net bir şekilde durması sebep olmuş olabilir.

Aslında sizin dikkatli oolmanız gerekmekte.
    Arkadan çarpan suçludur kuralı bu yüzdendir aslında gerçek hayattada.
    İyi forumlar. Umarım istediğin cevabı vermisimdir.

SenTez bunu beğendi.