1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ayna Ya Ayna

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mordecai tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Mordecai

Mordecai
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    16
    3
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaslar bunu birkackisi deyil herkez yapıyor yani 2 serit yolda siz sağ şeritesiniz ve onunuzdeki adam yavaslayinca hemen sol seride atlıyorsunuz oysa ayna diye bi teknoloji var f2 ile calisiyor hani hic maus ile dondurmek istemiyorsaniz bile nutfen şerit deyiştirirken aynaniza bakin başkasi yapsin ama biz yapmayalım yani bu konuda hasas olalım ve sol seridi kapatmayalım sol şerit solamak içindir onundekini sollar sağ seride geçersin bukadar basit yani arkadaşlar nutfen az dikkat bu trafik engel falan neden oluyo saniyosunuz işte en ufak bi hata yüzünden Nutfen Dikkatli olalim .

avcitalip ve brak bunu beğendi.
  2. TR_DeaTHSouL

TR_DeaTHSouL
    Plaka

34
    23
    6
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Haklısınız.ama kimse dikkate almayacaktır cunku oyunda degil gercek hayatta bile insanlar kurallara uymuyor herkez kendi kafasına eseni yapmaya calısıyor.kazalar da bu sebeple oluyor.

avcitalip bunu beğendi.
  3. Sönmez Reis

Sönmez Reis
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

279
    118
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haklısın. Fakat bunu Bize Değil Yapanlara söyle Yapanlar Gibi Kötülük Yapma! İyilik Yap İmret Ol!

4. Cumali ASLAN

Cumali ASLAN
    Plaka

33
    17
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu oyunu ciddiyetle oynayanlar bu konuya zaten duyarlı,duyarlı olmayanlar da aynaya bakıp bizi görünce bilerek önümüze atlıyorlar.

avcitalip ve mesut24 bunu beğendi.
  5. Sönmez Reis

Sönmez Reis

279
    118
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    @OGUZHAN_33 Abi Mesala Ben Rotterdam'da EP'ye Doğru Gidiyorum Hız Sınırı 60 Adam Beni Sollamaya Çalışıyo Kardeşim Arkamdasın 2mizde 60La Gidiyoruz Nasıl Solluyacaksın? Diye Dedim İçimden Adam Yol Vermedim Diye Kızdı Kornaya Abandı. Ben Gene Yavaşladım 45'e Düşürdüm Hızımı EP Ye Giderken Tam O Virajda Yanıma Girdi Virajda Aracımı Şeritte Tutamadım Ki Zaten HerkeS tutamıyor. Adama Çarp'tım Fakat Şimdi Suç Bende mi? Ondamı Gel De Bunu Adminlere Anlat :

OGUZHAN_33 bunu beğendi.
  6. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu oyunu ciddeyetle oynayan belli roterdama trolluk ocin gidenler var zaten troll yapiyolar sonra ban yiyolar baska hesaptan oyin alip gene oynuyorlar ip adresine bloke koysalar degistirip girer bunlara birsey yapilmali ozellikle ruslar ve turkler

OGUZHAN_33 bunu beğendi.
  7. Sönmez Reis

Sönmez Reis

279
    118
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    ETS2'Nin Paraya İhtiyacı Var. Aslın Da Bu Olay Olabilir Ama Yapmıyorlar. 18Teker Oyununda İP Ban Vardı Ama Ets2'de Yok Yapımcı Ların Derdi Para Kazanmak.

8. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Olsa ne olacakki modemi resetle bu kadar cok kotu ya

9. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynaya bakmama olasılıklarını göze alarak sollamaya dikkatli çıkınız.Baska çözüm yok :)

BurakGencoglu bunu beğendi.
  10. BurakGencoglu

BurakGencoglu
    Plaka

33
    11
    4
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Usta Şoför Ayna Kullanmaz :P