1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Ayarlar yenileme oranı

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve furkii tarafından 21 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. furkii

furkii
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    11
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba herkese iyi günler öncelikle..
    ETS2 ye giriyorum ayarlardan yenileme oranı 0 Hz gösteriyor. Oyuna zar zor giriyorum yaklaşık bir yarım saat sürüyor oyuna girmem. Benden kaynaklanan sorun mu yoksa yeni güncellemede gelen sorunlar yüzünden mi? Eskiden 60 Hz di şimdi nedense 0

2. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Siz eğer değiştirebiliyorsanız monitörünüzün yenileme hızına ayarlayın. Muhtelemelen 60hz'dir zaten. Eğer değiştiremiyorsanız bir sıkıntı var demektir.

3. furkii

furkii

25
    11
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bende 60 Hz göstermiyor onu soruyorum bende. 0 Hz gösteriyor ama oyuna girerken falan çok fazla bekliyorum yani oynanmıyor hiçbir şekilde. En düşşük ayarlarda bile oyuna zar zor giriyorum.

4. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ekran Bağdaştırıcı Driverlerini Güncelleyip Deneyin.

Ahmet53 bunu beğendi.
  5. avcitalip

avcitalip
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    0Hz de 0FPS alman lazım, Orada bir hata var. :) Belgelerim'deki Euro Truck Simulator 2 Klasörünün içine gir, Orada " config.cfg " var onu sil sana zahmet. Belki düzelebilir. :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.