1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ATS Almayı Düşünüyor musunuz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

ATS Almayı Düşünüyor musunuz?

1. Evet

40 oy
    54,8%
  2. Hayır

12 oy
    16,4%
  3. Kararsızım

21 oy
    28,8%
  1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ATS Almayı Düşünüyor musunuz?

ETS 2 den kopyala yapıştır yapılmış gibi duran bir oyun gibi duruyor. Yeni olan bir kaç şey oyunun ismi, haritada ki yollar, oyunun müzikleri ve tır modelleri ve şehirdeki araçlar v.s. Onun dışında ETS 3 gibi görünüyor. Peki siz ATS almayı düşünüyor musunuz?

Benim şahsi fikrim kararsızım. Videolar gördüğüm kadarı ile beğendiğim söylenemez.

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yeni oyun yeni tırlar yeni harita.Denemek lazım :)

3. elturcotr

elturcotr
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    65
    35
    80
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ben iyi de kötü de olsa SCS ye destek olmak açısından oyunu alacağım. Bu şekilde oyunlarına gösterilen maddi ve manevi ilgi SCS firmasını daha iyi oyunlar yapmaya teşvik edebilir.

4. Dede Bur@k

Dede Bur@k
    Plaka

139
    238
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    denemekten zarar gelmez... ets2 gozbebegımız ama ats'de degısıklık katacaktır dıye umut edıyorum

ciikolove bunu beğendi.
  5. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Farklı çekiciler , yollar ve modeller ilgilimi çekti , almayı düşünüyorum...

ciikolove ve Grkmcnkl bunu beğendi.
  6. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.617
    505
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    double yapacam hem perakendesini hemde steameden dijital kopyasını alacam :longhaul:

7. JuelzChunk

JuelzChunk
    Kayıtlı Kullanıcı

36
    4
    0
    0
    mutlaka alıcam multi moduda çıkarsa oyunun tadından yenmez bide amerikan tırlarıyla oynarız

8. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Multiplayer geliştiricileri bu konuda bir açıklama yapmıştı ; ATS çıktıktan sonra multiplayer çalışmaları başlayacak ATS MP ETS2 Kodları ile aynı olacağı için bu işlemin az süreceğini ve 7-9 ay içerisinde çıkaracağını düşündükleri söyledi yani ATS çıktıktan sonra yıl içinde MP çıkacağını umuyoruz ters bir durum olmazsa, ve şunu tekrar hatırlatmakta fayda olduğunu söylerim ; ATSMP ve ATS 64 bit işletim sistemlerini destekleyecek.

9. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Birkaç tane Amerikan çekicisi, ufak tefek özellikler ve aynı grafikler için 50-60₺ vermeyi düşünmüyorum. Konsepte uymasa bile aynı çekicileri, özellikleri, Amerika haritasını vs. ETS2'ye DLC olarak ekleseler ve ETS2'yi biraz daha geliştirmeye çalışsalar iyi olabilirdi.
    SCS Software zaten kazanacağını kazanıyor, kârını elde ediyor. Gerçekten destek olunacak Allah bilir kaç bin tane oyun geliştiricisi vardır.

10. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    sızdırılan oyunanış videosu beni tatmin etmedi beklediğim gibi gelmedi şöle nasıl olsa ets2 tuttu birde ats çıkarılım arada kaynar gibi yapılan bir oyun diye düşünüyorum