1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Adminliğe geri dönmelimiyim ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KacaKTV tarafından 21 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

KacaKTV tekrardan admin olsun mu?

1. EVET

132 oy
    82,0%
  2. HAYIR

29 oy
    18,0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    ilk banlar adminlere göre değişir ki bu adamın da ilk banı. ancak ban listesi kabarıksa süresi o zaman çok uzun oluyor hatta kalıcı oluyor. Trolden yenen ilk ban da 1 hafta iyi bir süre bu arada.

2. UlasCaNN

UlasCaNN
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    abi geçenki youtubeye attığın videoda roterdama gittinya adamlar anneye küfür ediyolar böyle şeyleri önlemesinin gerektiğini düşünüyorum
    işini harika yapıyorsun
    seni seviyoruz

3. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    bir ban yüzünden işi mi bırakacaksın :D

4. Explorationx

Explorationx
    Plaka

34
    37
    15
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Soner Bey kaç yaşında olduğunuzu bilmiyorum o yüzden saygısızlık yapmak istemem yanlış anlaşılmakta istemem kusuruma bakmayın ama 1 hafta ban bence çok az baska oyunlarla kıyasladığında minimum ban süresi 15 iş günü bu zihniyet böyle oldukça oyunun tadı kalmaz Ekip için demiyorum bunun a firması b firması c firması genel konuşuyorum lafı illede ekip yapmak isterseniz yapabilirsiniz bu sizin kendi düşünceniz lakin ama böyle yancı veya oyuncularla çok içli dışlı admin olunmaz admin ts takılması bile hata yani ben onu admin olarak görmem şahsen kendi adıma konuşuyorum admin olan kişi biraz daha soğuk davranmalı ve atılan ticketlar vb daha dikkat etmeli yani, mesela c firmasında birisi trollük yaptı onu ben admin olsam 1 ay banlardım yani bunun hiç ban yemedi lakin iyi halden 1 hafta verem gibi bir zihniyet olamaz global oyunların hepsinde genel olarak ban süresi 1 aydan başlıyor. oyuncuyu soğukmak değil burdaki amaç oyuncuyu adam etmek. tekrardan kusura bakmayın iyi akşamlar...!

@KacaKTV Hakkında hayırlısı olsun inşallah görevini hakkı ile yaparsın.!

5. GrandLion

GrandLion
    Plaka

30
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhaba @Explorationx ;
    Oyun içi adminlik konusunda kendine güveniyorsan, kurallara tam hakim ve uygulayabilirim diyorsan ve de diğer adminlerden daha iyi yaparım diyorsan buyur seni de görev başında görelim. Bu arada kurallara da bir göz atmanı, sonrasında eleştiride bulunmanı tavsiye ederim.

6. GhostTR

GhostTR
    Plaka

101
    36
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
  7. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hayırlı ''uğurlu'' olsun . Bir Türk adminimiz daha oldu. Konu kilit.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.