1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Adminliğe geri dönmelimiyim ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KacaKTV tarafından 21 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

KacaKTV tekrardan admin olsun mu?

1. EVET

132 oy
    82,0%
  2. HAYIR

29 oy
    18,0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. GhostTR

GhostTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

101
    36
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
  2. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Çok mu komik?

Haksız bir ban yemiştim ve o zamanlar ban itiraz sistemi yoktu. KacakTV'ye birçok yoldan ulaşmaya çalıştım ama sağolsun cevap verme zahmetinde bulunamadı. Robot misali sadece ban atmak üzerine programlanmış yöneticiler olmamalı.

3. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    255
    399
    210
  4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Konu dışı olmasın da ; neye göre yalakalık ? Evet denildiği için mi ?

Not : Sadece Nazo dediği için sormadım, az çok tanıyorum kendisini.

Son düzenleme: 23 Mayıs 2016
    01Yusuf ve GhostTR bunu beğendi.
  5. Explorationx

Explorationx
    Plaka

34
    37
    15
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam dönerseniz sizden istediğim bazı ekiplerde yandaşlık mı denir artık adminler ile biraz sıkıpıkı böyle durumların olması biraz moral bozuyor insanların güvenleri ile oynanıyor hiç adil olmuyor adil olursanız sıkıntı çıkmaz mesela bazı lojistikler trollüklerini videolara koymuşlar onların tek tek incelenip sınırsız uzaklaştırılması lazım hem ets2 den hem ats den 1 kere bile ihtimas gösterilmemelidir.

6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    @KacaKTV

1 saat önce gel dedim şimdi gelme ulan gelme diyorum, kendi takıldığım adamları banlıyorum halen gelip yandaşlık diyorlar artık takmıyorum umrumda değilsiniz bu da son mesajım, bundan sonra Saraj gibi kimseyle muhatap olmuyorum konvoylara gelmiyorum yanlış ban olursa forumdan değil destek talebi, açın sonra bana iletsinler 5 dakikalık iş için 1-2 gün bekleyin artık umrumda değil alın bu mesajın görünütüsü gidin şikayet edin otu böceği çekip koştura koştura şikayet etmeye çok meraklısınız.

7. Saizy

Saizy

25
    205
    194
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çok Haklısın.Bi ts gelsen de konuşsak çok iyi olacak be özgürüm

8. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    255
    399
    210
    Ben şöyle düşünüyorum güzel kardeşim, bu adamın arkasından sayan kişiler şuan burda geri gelecek diye övüyorlar ama diger övmeyen kişiler ise gelmesini istemeyen kişiler bana daha çok samimi geliyorlar, çünkü öncedende aynıydı onlar şimdide aynı digerleri gibi renk degiştirmiyorlar gelse iyi olurmu diye bana soracak olursak ankete hayır oyu verdim o piti piti sayarak bu aralar buralara o kadar uzagım yani.

MertOguz ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  9. GhostTR

GhostTR
    Plaka

101
    36
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selam @Explorationx
    Bahsettiğin eğer Ekip Lojistik'in yani Emre Bozkurt'un videosu ise https://i.hizliresim.com/z42XE6.png linke bakmanı tavsiye ederim.. Bana göre adminler gayet iyi çalışıyorlar ama sizde kendi düşüncenizi belirtmişsiniz.

Baranonen34 bunu beğendi.
  10. Explorationx

Explorationx
    Plaka

34
    37
    15
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam benim kast ettiğim tamda bu mesela 4 Mayıs kadar ban yemiş lakin biz öyle bişey yapsak en az 1 ay ban atılır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.