1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Adminliğe geri dönmelimiyim ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KacaKTV tarafından 21 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

KacaKTV tekrardan admin olsun mu?

1. EVET

132 oy
    82,0%
  2. HAYIR

29 oy
    18,0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. GhostTR

GhostTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

101
    36
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ahahaha aynen :)

Murat Can0659 bunu beğendi.
  2. Beylerbeyi

Beylerbeyi
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

29
    47
    15
    75
    Volvo
    Rotterdam videonu şimdi izledim de, laftan anlamayan bebelere ilaç olursun gelsen

GhostTR bunu beğendi.
  3. ayhn

ayhn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

91
    22
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Böyle dürüst adminlere ihtiyacımız var.

4. Seddoo

Seddoo
    Plaka

37
    652
    567
    185
    Volvo
    Sen zaten kesinlikle Admin olmaya karar vermişsin konu açman gereksiz.. Destek toplayip kendini tatmin ediyosun yaptiğinin başka bi izahi yok..

Admin olmali misin, Kesinlikle Hayir.. Zamaninda haspelkader adminlik yaptiğinda ne kadar Facia işler yaptiğin, Keyfine göre '' Hehehe yetki bende istediğimi yaparim '' ezikliğine girdiğini ve seni Kimsenin istemediğini, Özellikle bu forum tarafindan İstenmediğini çabuk unutmuşsun anlaşilan.. Sirf admin olmanin sana verdiği sahte özgüvenle Defalarca videolarinda yoldan geçenlere hakaret & küfür ettiğini gördüm, Hemde o kadar izleyenin olduğu videolarda.. Senin çevrene saygin yok bi kere.. 2014 sonlarindan beridir öyle yada böyle DH'de, burada ve Youtube'da defalarca videolarini konuşmalarini izledim&dinledim Kesinlikle diğerlerine karşi Terbiyesiz, seviyesiz, küfürbaz ve egosunu tatmin etmek için arayişlarda olan, görevini kötüye kullanmiş, firsat verilirse yine kullanacak birisin...

Tamam troller çoğaldi insani canindan bezdirecek kadar hemde.. Ancak ilgilenen adminler var sağolsunlar, Senin gelmene kimsenin Gerçek anlamda ihtiyaci olduğunu Sanmiyorum.. Sana tavsiyem yaz geliyo havalar isinacak git başka işlerle uğraş kafani dinle yada bi Kişisel gelişim kursuna falan git, emin ol sana yarari olacaktir, Ciddi problemlerin var çünkü... İlla karar verdim admin olacağim diyosan ki konuyu açmadan önce dediğine eminim, Tez zamanda yine kovulacağinin sana garantisini veririm.. Yine söylüyorum senin düzeleceğini sanmiyorum yine tarafli yine saçma sapan işlere imza atmayacağinin Hiç bi garantisi yok, Ayinesi İştir Kişinin Lafa Bakılmaz..

Her neyse, Konuyu insanlarin çeşitli düşüncelerini okumak için açtiğini söylemiştin.. Benim düşüncem bu yönde.. Sana düşmanliğim yok Allah can sağliği huzur mutluluk versin ama gördüğüm şeyleride inkar etmem ben, senin hoşuna gidecek diyede konuda bazilarinin yaptiği gibi yalakalik Yapamam..

Teyyare Nazo, Apequitas ve MeteAtes bunu beğendi.
  5. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Okumadım. Sadece başta yazdığın cümleyi okudum. Karar versem zaten gider admin olurum gelip buraya niye konu açayım. Sizin düşüncelerinizi merak ettiğim için zaten konu açtım burdan bile saçma sapan birşey çıkartıyorsun

serkant bunu beğendi.
  6. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

42
    2.337
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir kere oyunda denk gelmiştim. Mazot'un yoktu. Lazım ise vereyim demiştim. O zaman yol ortasındaydın. Bence dön beni de yanına çırak al. Sana yardımcı olurum ben. :D

7. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Her şeyden önce neye karar verirsen ver senin ve tüm arkadaşların hakkında hayırlısı olur inşallah. Bir büyüğün olarak şunu da söylemek isterim ki daha önceki Adminlik tecrübelerinde yaşamış olduğun olumsuzluklar ( şahsına yapılan ağır hakaretler ve küfürler ) neticesinde bir süre ara vermiştin. Faydalı olacağına inanıyorsan bizde elimizden gelen her konuda sana yardımcı oluruz. Sonuçta hepimizde aynı gemideyiz. Bu gemiyi batırırsak hepimiz beraber boğuluruz...

KacaKTV bunu beğendi.
  8. GhostTR

GhostTR
    Plaka

101
    36
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle selam,
    Uğur abi bildiğim kadar adminlikten kendi çıkmıştı yani senin ''tez zamanda yine kovulursun'' sözcüğün herhalde Supportluğu ile ilgili olabilir çünkü ekipten aktif olmadığı için 'çıkarılmıştı.'
    Bu forumda onu istemeyenler ondan ban yemiştir hıncını alamamıştır, ban yemenin verdiği sıkıntıdan dolayıdır ya da senin de dediğin gibi o kişilerin Kişisel gelişim kurslarına gitmesi lazımdır... Sadece bir oyunda o kişinin MOD vs. oluşu ya da forumda oluşu o kişilerin canlarını sıkıyorsa kendileri biraz düşünmeli...
    İyi Günler, İyi Oyunlar..

9. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili

KacaKTV, corbanez27 ve Soner Tukenmez bunu beğendi.
  10. BERKE16

BERKE16
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    1
    0
    0
    Evet verin :D İyi bir admin lazım troll çoğaldı oyunda.

Yorumda moderasyon düzenlemesi:
    Forumda sürekli bir şekilde büyük harf kullanımı bağırma anlamını taşır, lütfen cümlelerinizi Türkçe 'ye uygun şekilde yazalım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Mayıs 2016
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.