1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adminler kafayı yemiş!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve OttomanKing19 tarafından 28 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Meteoffical

Meteoffical
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    213
    145
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Para vermenin TMP ile bir alakası yok ki. Verdiğin paralarla çevrimdışı sürümde istediğin kadar oyanayabilirsin. Multiplayer oynamak için para vermiyorsun.

DesertEagle26, mito1172 ve uqur.laz bunu beğendi.
  2. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Büyük İhtimal 5. Ban Cezan Olduğu İçin 3 Ay Ban Yedin. Kanıtın Linkini Atabilirsen Daha Mantıklı Bir Yorum Yapabiliriz.

3. OttomanKing19

OttomanKing19
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    21
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hile mile yok açıkladığımın aynısı

https://www.youtube.com/watch?v=VRmXAVXrQPc&feature=youtu.be
    video bu arkadaşlar ben suçsuzum demiyorum ancak 3 ay bana saçma geliyor bu arada hesap bana ait ancak 1 senedir oyuna girmiyordum arkadaşım oynasın diye vermiştim hesabımı bu yediğim ilk ban ancak büyük ihtimalle arkadaş benden önce ban yemiş olabilir yoksa başka bir mantıklı açıklaması olamaz.
    bence 5.ban olsa bile 3 ay fazla yani insan oyundan soğur

4. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    1.862
    4.099
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban geçmişinden dolayı büyük ihtimalle 3 ay ban yemişsindir. Hesabın herkese açık olmadığı için ban geçmişini şuan göremiyorum. Oyuna kullanıcı adı ve şifre ile girilmesinin sebebi size özel olmasından dolayıdır, maalesef arkadaşınızın hatasının bedelini siz ödüyorsunuz. Ayrıca karşı şeride geçmek yerine neden kendi şeridinizdeki çimenlik alanı kullanmadınız orası da ayrı muamma. Ban gayet haklıdır süresi de geçmişimizden kaynaklanmaktadır.

Oyunlara para vermiş olmanız oyunda insanları istediğiniz gibi rahatsız edeceğiniz anlamına gelmiyor. Kaldı ki siz single player için para ödediniz multiplayer bölümü tamamen ücretsizdir.

mito1172 bunu beğendi.
  5. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    • Bekleyenleri salak yerine koyup o trafikte çıkmışsın ve ban geçmişin kabarık olduğu için (5. ban) 3 ay ile cezalandırılmışsın.
    • Beni amaçsızca düşündüren şey ise kaza yapanın değil de olay ile ilgisi olmayan şahısın "Dur alayım şunu" diyerek raporlaması oldu.

6. OttomanKing19

OttomanKing19

24
    21
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben onu kastetmiyorum arkadaşlar yanlış anladınız para vermek dediğim konu 3 ay insanı cidden oyundan soğutuyor zaten ben haklıyım demedim ama ortada kasti yapılmış birşey yok her ne kadar haksız olsam da 3 ay fazla geliyor.Ben zaten dediğim gibi kendim yediğim ilk ceza bu

7. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kurallar böyle 5. Ban 3 ay

8. OttomanKing19

OttomanKing19

24
    21
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Katlanıcaz artık

Son düzenleme: 28 Eylül 2018
    Ege1903 bunu beğendi.
  9. uqur.laz

uqur.laz
    Plaka

31
    87
    35
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    yeni alıcağın hesapda yakalanırsan tüm hesapların perma ban yer kapatılabilir haberin olsun her yerde dllendirme.

"Ban Cezasından Kaçış - Ban Evading

Geçici veya sınırsız ban cezası almanızı takiben farklı bir hesap açarak, yarattığınız diğer hesabı kullanmanız kurallar gereği yasaktır. Eğer bu durum kanıtlarla birlikte desteklenirse, oyun yöneticilerinin hesabınızı size uyarı vermeden platformdan yasaklama hakları mevcuttur.

10. OttomanKing19

OttomanKing19

24
    21
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Anladım ama 3 ay çok be usta ne yapıcam ben o kadar süre

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.