1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adminin gereksiz ban atması

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve ADRNLN exPLoxy tarafından 22 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ADRNLN exPLoxy

ADRNLN exPLoxy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Bir profesyonel(!) sürücünün bana çarpıp takla attırması ardından hasarım yüzde 90 oldu ve motorun çalışmaması böylece yolda kalmam ve adminin anında gelip 3 hafta banlaması lütfen çözün şunu ban itiraz sistemi de çalışmıyor şuan tam sömestıra geliyoruz böyle bir saçmalıkla yüzyüze kalıyorum önemle duyururum. Banımın açılmasını arz ediyorum.

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba,

Bu tür durumlarda banınız ile ilgili forum üyeleri veya yetkilileri ile ilgilenemez, ancak bunun için daha önceden geçmişte bu tür işleri ilgilendiren bir sistem geliştirilmişti, bunun adı " ETS2MP Ban İtiraz sistemi " olarak adlandırılmıştı, bunun detaylarını bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız eğer buradan rahatlıkla öğrenebilirsiniz, kendi ban geçmişinizi öğrenmek istiyorsanız buradan , bu tür durumlarda insanlar haksızlığını kanıtlayamıyor, kanıtlayamayıncada bu tür konular açarak kendilerini rahatlatıyorlar, bir türlü hınç almış oluyorlar, bu durumda ise bir şikayetiniz varsa oyunun Proje yöneticileri I<3VOKDA veya Clarkinatör'le iletişime geçebilirsiniz ( Yazarken ingilizce yazmalısınız ) Bazı durumlarda anlamıyorlar.

Bu tür durumlarda " NVIDIA ShadowPlay'ı " Kullanabilirsiniz, FPS veya Lag sorunu oluşmuyor.

ADRNLN exPLoxy bunu beğendi.
  3. ADRNLN exPLoxy

ADRNLN exPLoxy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    tamamdır sistemden kayıt geçtim ama kaldırılırsa sevinirim oyunu daha yeni aldım ve sömestrda oynayacağım arkadaşımla

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.