1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Admin Özgür Oyuna Girmediğim Halde Nasıl Ban Yiyorum ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve SefaSaklar tarafından 11 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SefaSaklar

SefaSaklar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

21
    3
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Admin Özgür Neden Ban Attın? Dün İnternet Sorunum Yüzüden Oyuna Giriş Yapmadım Ama Ban Yimişim Nasıl Yedim Anlamdım Bugun İnternet Geldi Oyuna Girdim Ban Yemişim Neden Yediğimi Bilsem İtraz Etmezdim Bugun Konvoy Var Katılmam Gereken ve Gece 23.00 Kadar Banlıyım Lütfen Açarmsınız ?

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Buradan sizin banınız ile kimse bir durum getiremez bu tür durumlar için sizin dediğiniz gibi ban itiraz sistemi getirilmişti, bunları burada söylemek size fayda değil zarar verecektir, çünkü forum konuları üzerinden ban durumları ile ilgilenilmiyor, fakat ban itirazı oluşturabilirsiniz; Buradan asla ve asla banınız vs kalkmaz aklınızda bulunsun :)

http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-yeni-ban-itirazi-sistemi.3240/

SefaSaklar bunu beğendi.
  3. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
  4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Ne kurallardan haberiniz var ne de rapor sistemlerinden, her banlanan durduk yerde ban yediğini söylüyor fotoğraf linkine tıklama zahmeti gösterin.

Milletin annesine küfür ettiğin için banın açılmayacak.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.