1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Açılırken internet kaynaklı hata diyor yardım lütfen.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve redkriger tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. redkriger

redkriger
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    0
    15
    Mercedes

Arkadaşlar aynı sorun 2 arkadaşımdada çıktı mp kaldırıp kurunca düzeldi oyunu sildim mp sildim vpn denedim avusturyaya baglandım türkiye içinde vpn denedim nafila server doludur dediler asya 1 40 kişilik servere denedim yine aynı bi yardımcı olun gözünüzü seveyim.

İnternet : Superonline birlikte oynadığımız arkadaşın internetide aynı sıkıntı yok. Yardım pls.

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @redkriger,

Bilgisayarınızda şuan Virus programı mevcutmu? Eğer virus programı mevcutsa çeşitli virus programları, sunucuya bağlanmamızı engelliyor, multiplayeri virus olarak gördüğü için, Eğer şuan virus programı mevcut ise, Lütfen virus programımızı kapatalım ve oyuna girerken " Yönetici olarak çalıştır " seçeneği ve " DirectX'e " basalım.

2 Seçeneğimiz olan ; " Oyun Ön bütünlüğü doğrulaması "

Euro Truck Simulator 2'i indirme esnasında, internet bağlantımız aniden kopmuş olabilir e haliylen dosyalarımız bozulmuş veya zarar görmüş olacak değilmi? " Oyun Ön Bütünlüğü " Doğrulaması yaparak, oyunu silmeden eksik dosyalarımızı indirmeye yarayacak bu işlem,

Peki " Oyun Ön Bütünlüğü nasıl doğrulanır? "

Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön bütünlüğü seçeneğine basın " Kapat " deyip oyununuz otomatik olarak güncelleme alacak.

" Azıcık şeğirde dolaş " Cümlesi kurman tamamen yanlış olmuş, mesela örnek vererek söylüyorum bu işlem oyun içerisinde kazaya sevep verebilir, mesela oyunda offline olarak geziyorsun ve online olmasını bekliyorsun ama bazı oyuncular senin offline olduğun yerde online değilmi? ve oradanda konvoy geçiyor? Tak diye ortasında doğdu? Üff büyük bir olay gibi olur. Sadece söylemek amaçlı yazdım bunu haberin olsun.

Son düzenleme: 27 Aralık 2015
    coskunozc bunu beğendi.
  3. coskunozc

coskunozc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

70
    10
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Azıcık şehirde dolaş yada bekle kardeşim ondan sonra kendine gelir ofline yazısı gelir önce sonra online olarak gözükürsün. Aynı sorun bendede oluyodu hatta az önce oldu wc ye gittim geldim düzeldi kardeşim

4. Adem Atakan

Adem Atakan

27
    44
    15
    80
    DAF
    TruckersMP Profili
    Aynen öyle, arada banada oluyor. Arkadaşın dediğini uygularsanız sorun hallolur, ciddi bir problem değil.

5. redkriger

redkriger
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    0
    15
    Mercedes
    Deniyorum bir saniye lütfen. oyun bütünlüğü oyunu silip tekrar indirdim zaten..

10 dakika bekledim nafile.

6. coskunozc

coskunozc
    Plaka

70
    10
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hmm sil bastan yüklemeni tavsiye ederim. Büyük ihtimalle yukarıdaki arkadaşın dediği gibi virüs programları bazı oyunları virüs olarak algılıyor ve senın oyuna girmeni engelliyor.

7. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İnternet sunucunuzdan kaynaklanıyor olabilir bu işlem, " Ortak kullandığınız için "

• Ping Sorunları oluşmuş olabilir,
    • Karşınızda ortak kullandığınız kişi, Bir indirme veya upload işlemi yapıyormu?,
    • Karşınızdaki kişi, Adil Kullanım kotasını aşmış durumdamı?
    • Karşınızdaki kişi veya siz, internet'de fazla sekme açıkmı, " Youtube " Facebook " ve " Diğerler, "
    1. Oyun Ön bütünlüğü doğrulamasını yaptınızmı?

8. redkriger

redkriger
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    0
    15
    Mercedes
    Adamın dibisin kardeşim ne diyeyim. Kaldırıp directx le acınca anında bağlandı. Bomlife'ye stemdan yetki alman gerektiğini yazdım tabiki benim fikrim bu. ALLAH Razı olsun eywallah. Konu kilit pls

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.