1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 32 bit yazıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TR | ADANALI01 tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TR | ADANALI01

TR | ADANALI01
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

192
    67
    150
    Scania
    Beyler merhaba bilgisayarım önceden 32 bitdi format attırıp 64 bit yaptırdım oyuna girince 32 bit yazıyor sizce sıkıntı çıkarmı ilerde ets2mp sadece 64 bit olacak ya onun için yalnız profilleri yedeklemiştim tekrar attım dosyalara eski profilimi kullanıyorum 32 bitteki profili sizce profillerdenmi oluyor ?

Son düzenleme: 26 Aralık 2015
  2. @TR | ADANALI01
    Euro Truck Simulator 2 Singleplayer'da 64 bit desteği zaten var. Multiplayer'ın şu an için yok. Fakat ileride 64 bit desteği olacağına dair duyuru yayınladılar. Kayıt dosyasında ileride sıkıntı olmaz. Profillerle alakası yok.

3. TR | ADANALI01

TR | ADANALI01
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

192
    67
    150
    Scania
    Multiplayerde 32 yazıyordu şaşırdım demekki multiplayerde 64 bit daha yok teşekkürler @Kaan BATU :Honkhonk:

4. Rica ederim, iyi oyunlar.

TR | ADANALI01 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.