1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji 32 Bit Bilgisayarımı 64 Bit Yapmak İstiyorum

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve HEDEF Bektaş tarafından 20 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. HEDEF Bektaş

HEDEF Bektaş
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    3
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    *2 gb ddr2 800 mhz ram
    *1 gb atı radeon hd 4300 / 4500 ekran kartı
    *Amd athlon (tm) processor le - 1640 - 2.60 ghz İşlemci
    *Amd 690gm m2 Ana kart
    Tek çekirdekli eski bilgisayarımı 4 gb ram yapıp 64 bite yükseltmek istiyorum 2 adet 2gb ddr2 800 mhz ram buldum onu alıp takacağım 4 gb ram'e yükselir mi bu sistemin bilgisi olan var mı yükselmezse boşuna ram almak istemiyorum ets2mp için yükseltmek istiyorum beni yaza kadar idare etsin yeter.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Şubat 2016
  2. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Oldukça eski bir sisteme sahipsin. Sadece RAM'i yükselterek bir sonuca ulaşman mümkün değil.
    Soruna değinecek olursak, internetten anakartını araştırdığım kadarıyla iki adet RAM slotu bulunuyor. Sendeki 2 GB RAM tek modülse, yanına bir tane daha 2 GB DDR2 800 MHz RAM ekleyip 4 GB'a yükseltebilirsin. Bulduğun RAM'leri takarsan da yine 4 GB'a yükselir elbette.

3. HEDEF Bektaş

HEDEF Bektaş

26
    3
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    1+1 2gb ram 2 slotluk sadece 64 bit yapıp ets2 oynamak için yapmak istiyorum

4. TayfunMkeml

TayfunMkeml
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    2 gb ramim var 64 bit win7 var bende git bilgisayarciya yaptir windows 7 64 bit

5. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Dediğim gibi, bulduğun 2x2 GB RAM'leri takarsan toplam 4 GB RAM'in olur ve 64 Bit işletim sistemi kurabilirsin. Şu an 2 GB RAM varken de kurabilirsin ama performansta gözle görülür düşüş yaşanır.