1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 30 Fps Üstüne Çıkmıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve MatadoR 2 tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Belki konuyu hortlatmış olabilirim veya sorun çözülmüş olabilir ancak; ekran kartınızı R7 4GB olarak yazmışsınız.R7'nin 10'a yakın modeli mevcut (R7 200-240-270-290-370 vs.) ve bu modellerin bazıları kendi içlerinde 2'ye (128-256bit) hatta bazıları da 4'e ayrılıyor.(128-256-384-512bit) Ek olarak ekran kartınızın işlemcisi, çekirdek hızı ve bellek tipi de fark yaratabilir.
    Oyun içerisinde bu denli düşük FPS almanızın sebebi muhtemelen bununla ilgilidir.Tabi grafik ayarlarınızın da önemi var."4GB ekran kartım var." diye en yüksek grafik ayarlarında oynarsanız düşük FPS alırsınız.
    Eğer ekran kartınızın modelini tam olarak yazarsanız, daha detaylı bilgi sunabilirim.Şimdilik bu kadarını söyleyebiliyorum.İyi oyunlar.

2. MatadoR 2

MatadoR 2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    11
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Sorunumu Çözdüm Ekran Kartı Driverlerini Kökten Silip Baştan Yükledim Aynı Sorunu Olan Arkadaşlara Yardımcı Olablirim

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.