1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 30 Fps Üstüne Çıkmıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve MatadoR 2 tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MatadoR 2

MatadoR 2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    11
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Önerileriniz Hepsini Yaptım Ama Olmadı :(

2. SoforBey

SoforBey
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    16
    0
    15
    Virüs girmiştir ateşle formatı :flammable:

3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Virusler, Virus programları ile temizlenebilir, her bilgisayara virus girdiğinde format atarsak eğer bu durumda siz zararlı çıkarsınız çok fazla format atmak bilgisayara zararlıdır genellikle bilgisayarlara format 6 ayda 1 olarak ideal görünüyor.

4. MatadoR 2

MatadoR 2

25
    11
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sadece ets de böyle diğer oyunlarda 50-90 arası alıyorum bide şundan kaynaklanabilir mi ?

Bende Oyunun Orjinali De Vardı Steamden Olmayan Da Mod Denemek İçin Sahteye Girdim Onda Bütün Dlc Paketleri Bulunuyordu İskandinavya vb. Steamdan Aldığım Oyunda İse Yoktu Sonra Orjinalden Aynı Profilden Girmeye Çalıştım Ama Sahte Oyundaki Dlclerin Bunda Olmadığını Tespit Etti (Belgeler Ortak Olduğu İçin) 2 3 Kere Oyun Çalışmayı Durdurdu Hatası Aldım Sahte Oyunu Silip Orijinal Oyuna Yeni Profilde Başladığımda Fps Sorunu Vardı Oyunu 3 Defa Silip Tekrar Yükledim Ama Sonuç Bu.Sanırım Bu Yüzden Ama Sorun Nerede Bulamıyorum

5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    852
    3.027
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun entegre grafikle çalışıyor olabilir yukarda @frknyksl nasıl yapılacağını yazmış aklıma başka birşey gelmiyor.

6. SerkanA

SerkanA

248
    216
    165
    Renault
    TruckersMP Profili
    kardeşim donanımsal sıkıntın. Ekran kartın, ram bu bilgileri verirsen daha iyi olur.
    Leptobumun ekran kartı yandı. Onboard kullanıyorum. 3GB ram var i3 işlemci. FPS maximum 20 ayrıca yukarda söyleninlerin hepsini yaptım hiçbir faydası yok

7. ismail

ismail
    Plaka

25
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tek çare şuan format olarak gözüküyor hem bilgisayarınızda gereksiz olan dosyalar silinir ve virus vs temizlenmiş olur bu kadar uğraşmaktansa tek işlem yaparak format atmanızı öneririm :)

8. SerkanA

SerkanA

248
    216
    165
    Renault
    TruckersMP Profili
    dün 2 bilgisayarı 32bitten 64bit'e çevirdim formatla alakası yok. Bilgisayarda ekran kartı yok derecede. Arkadaşın sistemi yetersiz ondandır

9. MatadoR 2

MatadoR 2

25
    11
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sistem 8 gb ram i5 işlemci 2.70 ghz amd radeon r7 4 gb,intel ekran kartı 2 gb çift ekran kartı 1 tb harddisk bu donanımsal bi sorun gibi değil daha farklı bişey.

Bende Oyunun Orjinali De Vardı Steamden Olmayan Da Mod Denemek İçin Sahteye Girdim Onda Bütün Dlc Paketleri Bulunuyordu İskandinavya vb. Steamdan Aldığım Oyunda İse Yoktu Sonra Orjinalden Aynı Profilden Girmeye Çalıştım Ama Sahte Oyundaki Dlclerin Bunda Olmadığını Tespit Etti (Belgeler Ortak Olduğu İçin) 2 3 Kere Oyun Çalışmayı Durdurdu Hatası Aldım Sahte Oyunu Silip Orjinal Oyuna Yeni Profilde Başladığımda Fps Sorunu Vardı Oyunu 3 Defa Silip Tekrar Yükledim Ama Sonuç Bu.Sanırım Bu Yüzden Ama SOrun Nerede Bulamıyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Ocak 2016
  10. Dodfighter21211

Dodfighter21211

49
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    şehirde kasar bn 18 fps alıyorum muhtemelen ekran kartındadır problem

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.