1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 2 Kere Aynı Adminden Gereksiz Yere Ban Yedim!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TheNightMare2 tarafından 3 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TheNightMare2

TheNightMare2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Chjl1234 adlı adminden 2 kere gereksiz ban yedim.İlkinde adam bana doğru kırdı ve kazaya sebep ben olduğum için ban yedim.Kazaya ben sebep olmadığım halde itirazda bulundum.İtirazıma cevap gelmedi ve 2 gün bekledim.Bugün ban açıldı multiplayera gireyim dedim ve aynı admin gene gereksiz ban attı.Sadece ben dümdüz gidiyordum bir kişiye falan hiç çarpmadım ve az önce yine 2 gün ban yedim.2 gün sonra açılınca perma atacak herhalde admin bıktım artık!

2. EliteGamer0611

EliteGamer0611

29
    106
    59
    55
    TruckersMP Profili
  3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kod:
    Issued by Chjl1234
    Reason : wrong way/causing accident
    Ters şeritte sürerek kazaya sebebiyet vermişsin.
    Kod:
    Issued by Chjl1234
    Reason : Overtaking at ep
    Europort'da sollama yapmışsın.

Merak ettiğim şey şu; oyun kurallarını okudun mu ? Her banlanan gereksiz yere banlandım diye konu açıyor.
    oyun kurallarını oku.Size kalsa zaten ban sistemi gereksiz..

4. TheNightMare2

TheNightMare2

28
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Hadi ilkini anladım ona fazla birşey demedim.Fakat ikincisinde sollama falan yapmadım.Yapsaydım yazardım.Dümdüz yolumda gidiyordum.Eğer admin her reportlara böyle yapıyorsa yazık.Bugün dediğim gibi banım açıldı girdiğim anda tekrar ban attı.Eğer birşey yaptıysam ben niye göremedim.O da ayrı bir ilginç konu.

5. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    @TheNightMare2 Elinizde bir kanıt varsa ekleyin, eğer bu banın haksız olduğunu düşünüyorsanız adminden kanıt isteyin.(Not: Adminler kanıtsız ban atmaz.)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.