1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 2 Adet ETS2MP Hesabı Açmak

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TopraKTV tarafından 11 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. TopraKTV

TopraKTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba, Ben Toprak Şuanda 1adet ETS2MP hesabım var Ve BANSIZ!! 2. Bir ets2mp hesabı açarsam 2 si yada 1i banlanırmı?

Ve ayrıca ETS2MP hesabıma bakarsanız aynı tarih aynı saat aynı saliseye kadar? aynıa nda aynı admın tarafından 2adet ban yemişim sebebide aynı

2. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ets2mp hesapları steam üzerine açılıyor. Her steama'da 1 adet hesap açılabiliyor. Yani 2. bir üyelik açamazsın :) Kolay gelsin.

3. TopraKTV

TopraKTV

32
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bak hesabı açıcam ama ben kullanmıycam kuzenim oynayacak ona Hediye yapmayı duşunuyorum ve farklı bir steam uzerınden yapıcam @Alper34 Sende bi el atabilirmisin?

4. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dediğim gibi aynı steam hesabına yalnızca 1 üyelik açabilirsin. Kuzenine alacaksan ets2 o gider kendine steam'ı ile üyelik açar.

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    @BLacK.WHiTe siz kullanmayacaksanız herhangi bir sorun olmaz. Tabi farklı bir steam hesabı ve hesapta ETS2 olmalı.

Charles bunu beğendi.
  6. TopraKTV

TopraKTV

32
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yav kardeş yeni bir steam hesabı kurucam o hesaba ets2 alıcam ve kuzenime vericem toplam 2adet ets2mp hesabı olmuş olcak bende bu yasakmı? diyorum sen nediyorsun :D

7. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Senin anlatım tarzın aynı hesaba 2 hesap açabilir miyim? şeklinde bende ona göre açıklama yapıyorum. Sen desen yeni bir hesap açıp üyelik alırsam süpriz olarak arkadaşa versem vs. diye anlatsan bunun olabileceğini başta söylerdim zaten. Öyle yaparsan olur.

8. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Madem ki yeni bir steam hesabı açıp oyunu alıp mp üyelik açıp kuzenine vericeksin konu açıp sormana ne gerek var onu anlamadım? Onun hesabı ayrı olcak , senin hesabın ayrı olcak. Neden sorun olsun.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  9. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    255
    399
    210
    İki hesap olacak biri kuzeninin biri senin, arada kuzenimin hesabıyla girsem oyuna sorun olur mu ? diye mi sormak istedin ?

10. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Öncelile son 5 yasaklanmadan öncesini bizler göremiyoruz ancak sistemdeki bir sorun nedeniyle iki kez görünüyor olabilir. Eğer birden fazla ets2mp hesabı ile oynuyorsanız size ait oluğu tespit edilen ne kadar ets2mp hesabınız varsa sunuculardan yasaklanabilir.