1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 1.18 sürümü hatası veriyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Red Whıte16 tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. gorkemss

gorkemss
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    1
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Euro truck sımulator 2mp sıtesınden mp surumunu yukluyorum steam den de 1.18.03 surumunu yukluyorum ama oyuna gırerken 1.18s steam realese hatası verıyor steamda gene hıcbır betaya katılma secenegını indiriyom gene aynı hatayı verıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin :((((

2. gkhan91

gkhan91

32
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    fatal eror hatasını bende alıyorum. ets2mp sürümü 1.18.01s için bizim oyunun sürümü 1.18.03s hata bundan kaynaklanıyor galiba

çözümü buldum betalardan 1.18.01-1.18.1 olanı seçip yüklenmesini bekliceksin daha sonra mp çalışıyor

3. ugurum45

ugurum45

33
    5
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaslar ben bunu denedim ama yine aynı hatayı veriyor ne yapmam lazım ?

4. DarkSaga

DarkSaga
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

23
    3
    2
    30
    Volvo
    Arkadaşlar scs'ye oyun geliştiricilerine mesaj attım cevap verirlerse sizede cevap yazarım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Haziran 2015
  5. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Steam ->Kütüphane ->Euro Truck Simulator 2 ->Sağ tık -> Özellikler ->Betalar -> "temporary_1_18_01 - 1.18.1 for..." -> Seçin ardından kapat diyin ve sürüm düşürerek oyunu tekrar indirin. Sorun çözülecektir.

Alper34 bunu beğendi.
  6. Tosunpasa

Tosunpasa
    Plaka

36
    112
    44
    100
    Scania
    TruckersMP Profili