1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber 1.14 Güncellemesinden Haberler

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Bomlife tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. Bomlife

  Bomlife
  Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
  Plaka

  2.105
  1.965
  300
  Mercedes
  [​IMG]

  Euro Truck Simulator 2 ekibi ETS2 1.14 güncelleştirmesini tamamlamak için çalışıyor.
  Bu büyük güncellemenin stabilizasyonu birkaç haftadır odak noktamız olmuştur.

  Geliştirme takımının uzun vadeli çok zor bir görevi olmuştur. Biz oyunun piyasaya sunulmasından tam iki yıl sonra sadece yama değil hata düzeltmeleri de yaptık. Size önemli iyileştirmeleri her iki ayda bir getirmek için kararlıyız. Bu yüzden yeni sürümlere “yama” yerine “güncelleme” demeyi tercih ettik.

  Her güncelleme sürümü için stabil ve mümkün olduğunca oyun verileri ve kaynak kodlarında hata bırakmamaya çalıştık. Ekibimiz paralel 10+ önemli özellikler üzerinde çalışabilir, ancak belirli bir oyun güncellemesi için biz genellikle sadece iki ya da üç tanesini yayınlayacak kadar olgunlaştırmaya karar verdik. Geri kalanı hazır olana kadar gizli kalması gerekiyor.

  Ancak önceliklerin sonlandırılması, hataların düzeltilmesi ve pürüzlerin ortadan kaldırılması gerek buna paralel olarak "gelecek şeyler" üzerinde çalışmak aynı zamanda oyunun veritabanı ve kaynak kodunu takip etmek oldukça çelişkili ve zor bir durum. Bir güncelleştirme yayınlamak için, ideal olan yeni hataların türemesini en aza indirmek için "freeze-dondurma" modunda olmalıdır. Ama "freeze" işlemi ilerlemeye düşmanıdır - yeni özellikler ya da optimizasyonlar genellikle yarım yıl veya daha fazla zaman gerektirir. İyi bir ilerleme görmek istiyorsanız, "gelecek şeyler" üzerinde uzun süre çalışmaya devam edemeyiz.

  Biz hala hem kısa vadeli artan iyileştirmeler ve uzun vadeli “Büyük Resim” evrimine odaklanmaya çalışırken, bu soruna ideal bir çözüm bulamadık. Bu geliştirici ekibimiz için hem de oyun güncellemeleri için uzun süre beklemek zorunda olan oyuncularımız için sinir bozucu olabilir. Ama biz elimizden geleni yapıyoruz ve SCS Software laboratuarlarndan gelecek güncelleme ve bültenlerin hayal kırıklığını engelleyeceğini umuyoruz.

  Her neyse, ETS2 için 1.14 güncellemesini açık betaya çıkarmanın çok yakın olduğunu hissediyoruz! Steam yardımıyla daha önceki betalarda olduğu gibi yapacağız. Steam üzerinden gelecek olak geri bildirimler ile güncellemenin tam sürümünü çıkarmamız için bize çok yardımcı olacak. Herhangi bir çıkış tarihi için söz vermiyoruz fakat hedefimiz "haftalar" yerine "günler" içinde çıkarmak.

  Bu arada yeni ETS2 1.14 güncellemesindeki yenilikleri kaçırdıysanız daha önceki blog yazılarımızda dingil kaldırma ve nihayetinde yeni DAF Euro 6'nın geleceğini söylemiştik.

  http://www.ets2mptr.com/konu-ets-2-1-14-guncellemesinden-haberler-ve-yeni-daf-euro-6.html
  http://www.ets2mptr.com/konu-ets-2-tekerlekleri-kaldirin.html
   
  Eğinli bunu beğendi.
 2. makinistfanlari

  makinistfanlari
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  712
  312
  175
  Mercedes
  TruckersMP Profili
  Cvp: 1.14 Güncellemesinden Haberler

  Yeni DAF gelirse bence multide yollar o araçtan dolup taşar
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.