1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yük Çıkmama(Farklı)(Bıktım)

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve NeuWalker tarafından 17 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. NeuWalker

NeuWalker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    15
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar artık cidden bııktım. her seferinide ekonomi reset yok o yok bu hiçbi türlü düzelmiyo. ekonomi reset yapıyorum bi işe giriyorum bitince gene isler kayboluyo. gene yapıyorum gene bi işe girince gene kayboluyo gene kayboluyo. napıcam artık ya. Ne zaman ooyuna girsem ise geçmiş işleri veriyo yani oyun saati orda duruyo onu düzeltmek için en ucuz işi yapıyorum bitince işler kayboluyo. Şimdiden teşekkürler

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Para hilesi yaparak kendinize çekici alabilecek kadar para ekleyin, kendi çekicinizi alın. Kendi çekicinizi aldıktan sonra bu hatayla çok nadir karşılaşırsınız. http://www.ets2mptr.com/konu/para-ve-seviye-degerlerini-degistirme.7529/

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.