1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel YouTube Gaming bugün açılıyor!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 28 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Geçtiğimiz Haziran ayında duyurulan YouTube Gaming servisi bu akşam saat 20:00’da resmen açılışını yapacak.​

İlk etapta sadece ABD ve İngiltere’de hizmet verecek olan YouTube Gaming’in temel özelliklerine bakmak için haberimizde bekliyoruz.

Oyun yayıncılığı konusunda internetin bir numarası olan Twitch’i artık zor günler bekliyor diyebiliriz. Oyunculuğu bambaşka bir platforma ve konuma taşıyan Twitch servisi ve binlerce Twitch kullanıcısı artık yeni bir platformda daha yayın yapabilecek. YouTube Gaming isimli servise gaming.youtube.com adresinden ulaşılabilecek. YouTube Gaming’de canlı yayınlar 60 fps kalitesinde olacak ve her oyunun kendine has başlığı olacak. Bu başlıklar altında yayınlar ve videolar toplanacak.

Yapılan açıklamaya göre YouTube Gaming, Türkiye saatiyle bu akşam 20:00’da kullanıma sunulacak. İlk etapta sadece Amerika ve İngiltere’de kullanılacak olan YouTube Gaming, ilerleyen dönemlerde ülkemizde de kullanıma sunulacaktır. Android, iOS ve Windows Phone platformlarında da yer alacak olan YouTube Gaming, bu akşam duyurulmasıyla birlikte oyun sektörüne yeni bir soluk kazandıracak. Gelişmeler için takipte kalın.

Youtube Gaming e gitmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://gaming.youtube.com/

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Ağustos 2015
    Charles bunu beğendi.
  2. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    EsL veya PGL gibi turnuvaların yayın haklarını alan büyük ihtimalle seyirciyi de alır bireysel oyun performanslarında şu aşamada twitch i geçmesi zor..Emeğine sağlık reis

Cemsnbc bunu beğendi.
  3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Rica ederim. Yeni olan ne varsa paylaşmaya devam.

4. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    bilgin için teşekkür ederim cem abi eline emeğine sağlık bence süper olmuş :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Ağustos 2015
  5. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.611
    505
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    güzel haber ama şöylede bir konu var - yayıncılık konusunda eskiden Justin Tv'de film yayını yapardım yıllar önce/xsplitle masaüstünden görüntü aktarırdım bu şekilde/ film yayınlamak hadi neysede oyun yayınlamak isteniyorsa hele birde oyun multiplayer olursa pc kasacak yayında boyna donacaktır heleki 720p yayın hayaldir Türkiye şartları için söylüyorum/birçok kişide ttnet var ttnet kaç upload veriyor bakır kablo bağlantısı için 0.6 küsür bununla oyun yayını yapılırmı mümkün değil/peki fiber net ne durumda kendimden örnek verecem fiber net kullanıyorum 2mb upload hızım var bundan 3 gün önce youtube canlı yayın yapmaya çalıştım/ETS2 oynıyım vatandaşta izlesin dedim yani 15 dk içinde 75 kişi toplandı izlenme potansiyeli var yani ama yayın kaliteli olmuyor 360p yaptım en düşük kalitede onda bile donma oldu/yabancıların yaptıkları yayınlar nekadar net akıcı aynısını bende yaparım diyenler varsa eğer hani boşuna şey etmesin ttnet abonesiyse (diğerlerinde durum ne bilmiyorum) 720p 30fps (twich tv için) youtube için 60 fps den bahsediliyor kesinlikle hayal mümkün değil/yinede uygulama hayırlı olsun

opel57 bunu beğendi.
  6. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    bilgin için çok teşekkürler abi bende ttnetliyim öğrendiğim çok iyi oldu sağolun :)