1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yolda giderken dorse ve tır birden %100 hasarlandı bakabilir misiniz?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Scarface34 tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Scarface34

Scarface34
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar yolda giderken yanımdan en son birisi geçti fakat normaldi çarpışma falan olmadı. İleride birkaç kişi vardı fakat GPS'den görüyordum yine baya uzaktım onlara fakat birden %100 hasar aldı her şeyim. Tır da havaya uçtu. Nasıl oldu anlamadım etrafımda bunu yapabilecek kimse yoktu.
    Video biraz kasmış fakat bir inceleyebilir misiniz?

opel57 bunu beğendi.
  2. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    acaba abi lastikmi patladı :D

Scarface34 bunu beğendi.
  3. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Su tankı diye patlayıcı taşıyordum herhalde :)

opel57 bunu beğendi.
  4. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    yada abi yol ıslaktı patlayan şekere bastı uçtu :D

Scarface34 bunu beğendi.
  5. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Scarface34,

Oyunda bilgisayarın HDD'i geç okuduğu için oyunda oyuncuların bazıları hemen hemen çok geç yükleniyor, mesela orada diyor değilmi? 0.0m bu sorun senin tekrar dediğim gibi bilgisayarın oyunda HDD'i çok geç okuyor ve oyuncular anında yüklenemiyor, A oyuncusu var burada sen B oyuncususun, A oyuncusu orada seni göremiyor, sende onu göremiyorsun, ama aslında A oyuncusu orada, daha sonra HDD geç yüklendiği için, anında orada ortanda oyuncu doğuyor ve bug'a giriyor, multiplayer ilerleyen güncellemelerde bu sorunu düzeltecektir..

6. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yapanı bilmem ama fikirlerin senden çıktığından eminim. :D

Oyun oynarken hdd iş görmez ki. Bunun onunla alakası olduğunu hiç sanmıyorum. Ayrıca hem dorse hem çekici nasıl %100 arızalansın ki. Yani kafa kafaya çarpışsak adam bir şey der. En azından bu kadar havaya uçmazdı tır.

opel57 bunu beğendi.
  7. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    HDD etkiliyor o 0.0m geç yüklenmeden kaynaklanıyor, bende özgür abiden öğrendim, şöyle bir olayda olmuş olabilir tam giderken yolunun ortasında doğmuştur adam ama sen farketmemişsindir.

CanYigit bunu beğendi.
  8. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    RAM desen anlarım da HDD diyince cidden olmuyor. Çünkü neden dersen 7200 RPM hızı var zaten bi hdd nin olabileceği en yüksek hız. Ayrıca hdd de depolama yapar fakat genellikle oyunların açılmadan önceki o loading dediğimiz ekranlarda öne çıkar. Oyun içindeki şeyler ramde depolanır. 0.0 geç yüklenmenin sebebi her zaman ben değilimdir. Tab'a basmamın sebebi pingleri kontrol etmemdi. Belki adamın uploadı yavaş belki pingi gecikmeli kontrol ettim fakat herkesin ki normaldi.

9. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    @Scarface34 Tab ekranını açtığında alttaki kişilerin uzaklığı 0 metre görünüyor.Büyük ihtimalle birisi sen geçerken içine doğdu ve seni patlattı.Konvoylarda mola verdiğimizde az yaşamadık :D
    Edit: Sağlam uçmuşsun :D

10. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    İndirdiğin veriyi işlemci işliyor ama hdd de işliyor, benim hdd bozuk tırları okumaya çalışırken sizden daha fazla gecikiyor, bu olay ise gps güncellemesinin kötü yanı, tırlar çok gecikmeli yükleniyor, bazen gps simgesi bile adamı geçtikten sonra geliyor, yavaş giderseniz durum biraz daha iyi oluyor, hızlı gidince yol kalabalıksa çoğu zaman sadece dorseler gözüküyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.