1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yine Europoort yine ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve omerozkurtt tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kaDir44

kaDir44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    160
    25
    55
    Volvo
    bilader bana ne geriliyorsun hayırdır? ben özgür düşüncemi söyledim lafımın da sonuna kadar arkasındayım kafalarına göre ban atıyorlar kendini kaptırma bukadar
    Ek olarak bu banlanan için demiyorum zaten genel anlamda böyle.

aynen çok doğru demişsin.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    ben de özgür düşüncemi söyledim asıl sana noluyor? sana gerilme gibi bir durumum yok arkadaşım sen kendini kaptırarak öyle anlamışsın. germe kendini bu kadar.
    haziran-temmuz gibi mp modda oynamaya başladım ben. ancak şu son yıl başı indiriminden bu yana banlanan Türk kullanıcı sayısı, hazirandan bu yana banlanan Türk kullanıcı sayısıya yarışır.

neticede hak eden banlanır. kurunun yanında yaş yanar mı, evet yandığı oluyor. o zaman da gidip foruma konu açılarak problem çözülebilir. bir oyuna devlet meselesi olarak bakmamak lazım.

3. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    devlet meselesiyle ne alaka arkadaş

4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    ırkçılıkla ne alaka arkadaş

5. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    tamam dostum kavga etmeyelim kavgaya tartismaya gerek yok bu konuda olan olmus bunlari durdurmakta sira gecmise takilip kalirsak hep ilerleme yapamayiz

kaDir44 bunu beğendi.
  6. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    :) ne kavgası sadece tartışıyoruz olur böyle vakalar :) eyw babacan.

7. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Şu forumda adminlik yapmaya başladığım günden itibaren var bu olay. Canına yandığımın oyununda herkes haksız yere ban yiyor. Hazirandan beri oynuyorum, şu ana kadar 1 kere bile kick yemedim. Maganda gibi çekici kullanıyorsunuz. Sonuçlarına katlanmak da boynunuzun borcudur.

FSWS, KortX, corbanez27 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ban yiyince nedense hep admin suçlu admin ilgilenmiyor vs kaç aydır oynuyorum daha ne ban yedim nede kick yedim problemi kendinizde arayın.

FSWS, KortX ve Apequitas bunu beğendi.
  9. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    dostum hep admin suclu diye birsey degil ama bazi kasitli yapan adminler var bunlari diyoruz biz

kaDir44 bunu beğendi.
  10. hocam ben hiç mesaj yazmamıştım bu sitede üye olduğumdan beridir ama senin bu yazının içindeki [Maganda gibi çekici kullanıyorsunuz] kullanıyorlar kullanılıyor buna sonuna kadar katılıyorum - öncelikle sorun şu: kimsenin kimseye saygısı ve sabrı yok bu en büyük problem - herkeste bir acelecilik var bunun sebebini anlayamıyorum - adam kırmızıda duruyorum diye arkadan bas bas korna çalıyor sonrada bilerek isteyerek çarpıyor bu nasıl bir kafa yapısıdır kırmızıdadamı durmayalım vatandaşın acelesi var diye - sollamayı bilmeyenler - ingiltereye geçipte hala sağdan gitmeye ısrar edenler - gemiye ilk önce ben binecem diye katliam çıkaranlar - yük alma yerlerinde bilerek kasıtlı olarak girişi bloklayanlar - hız sınırının 30km olduğu yerlerde 90 la gelip çarpanlar ve çarptıktan sonra birde utanmadan korna çalıp üste çıkmaya çalışanlar - dahada sayabilirim... bütün bunları yapanlar istisnalar kaideyi bozmaz ama genelde yabancılar yapıyorlar ondan sonrada çok medeni olduklarını söylüyorlar - vede ne hikmetse ne yaparlarsa yapsınlar hep haklılar hiç özür dileyeni görmedim -- şimdi şöyle diyenler olabilir takma kafana neticede bu bir oyun evet doğru bu bir oyun ama insanlar oyunu oyunları niçin oynarlar keyif almak eğlenmek için ets2 mp de bukadar yol pisikopatı var iken keyif almak eğlenmek mümkünmü
    -- kusura bakmayın bende birşeyler yazmak istedim herkese selamlar saygılar

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.