1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yetkililer Bir Bakabilirmi Önemli Bir Konu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve EmreYavuz tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. EmreYavuz

EmreYavuz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Ustalar öncelikle selamun aleyküm.
    Şimdi bazılarınızın aklına gelmiştir belkide bilmiyorum ancak şunu belirtmek istedim.
    Şuan bilindiği gibi ETS2MP Alpha sürümünde ve zaman geçtikce geliştiriliyor.
    Olayın yüzünü tam olarak bilmiyorum ancak ilerleyen zamanlarda Oyuna MOD eklentileri yapılacak mı ? Yapılacaksa bunu engelleyebilme şansımız, yani gerekli kişilere mail bildiriminde bulunmanız mümkünmüdür?
    Çünkü şöyle bir istisna var ki; Türkiye ISS'nin Bu tür oyunlarda İnternet hızı %70 gibi bir oran ile düşük kullanılmakta. Birçoğunuz görmüşsünüzdür ETS2 de kalabalık şehirlerde yabancı userlerin pingleri 150 civarında iken bizimkiler tavan yapmakta. (Hepimiz olmasakta birçoğumuz) ...
    Eğer ileride MOD eklentileri gelecekse bu oran tavan yapacak gibi geliyor ve lag'dan birçoğumuz oynayamacak gibime geliyor.
    (Bahsetmek istediğim olay donanımsal yetersizlik değildir arkadaşlar, Bağlantı ile ilgilidir)

Teşekkürler.

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Lag,ping vs. sorunlar sadece bizden kaynaklanmıyor. Oyunun sunucusuda bu sorunlar üzerinde etkili. İlerleyen günlerde sunucuda performans ve bakım çalışması yapılacak.

3. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Bak bu çok bir güzel haber :)
    Teşekkür Ederim.

4. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    haklısın ki ben kış modunu kapatıp giriyorum yoksa oynanmıyor : )

5. KURTALAN

KURTALAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    1.15 sürümü ile oynayabilir miyim, mp?

6. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili

oyunun steam üzerinde orijinal olmak kaydıyla, evet.

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Kış modunda pinglerin yükselmesinin nedeni slotların hepsinin açık olması ve kış modu dosyasının aynı server üzerine upload edilmesiydi, şimdi slotları 2500'e düşürüp kış modunu web servere yüklediler sorun çözüldü pingler konumunuza göre 70-100, mod eklenmesi pingleri etkilemiyor pingleri etkilyen tek şey sizin server uzaklığınız ve internet kullanım oranınız, torrent açıksa ping 200-300'e çıkıyor mesela, ayrıca bu oyun betdan öteye gidemeyecek çünkü oyunun yapısı buna izin vermiyor. scs'nin bu çocukları işe alıp ets3 için çalıştırması lazım.