1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Yeni Sunucu: Brezilya 1

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Bomlife tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Türkiye sunucusu hem pahallıya gelir hemde gereksiz olur. Türkiye'de sunucu fiyatları çok pahalı.

2. İlkayKARALI

İlkayKARALI
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

34
    145
    146
    125
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Süper olmuş yaa bence kişi sayısını yükseltirlerse muhteşem.olur diye düşünüyorum:)

3. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Buna sukredin. Adamlar bedava mp oynatiyorlar daha ne.

mesut24 bunu beğendi.
  4. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.536
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    öncelikle Brezilya dolaylarından oynayanlara hayırlı olsun... konu denk geldiği için bende kaç zamandır aklımda olan bir öneriyi söylemek istiyorum - şimdi eu1 var eu2 var bunlar 2300 kişilik - bunları birleştirseler tek server olsa kapasitede 4600 olur lag azalmazmı - server kapasitesi nekadar yüksek olursa oynarken okadar çok akıcılık olmazmı - nebileyim 2300 den daha rahat olur gibime geliyor ama bilemiyorum sadece bir öneriydi :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  5. Hardy

Hardy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

306
    469
    185
    Aynı sunucuya aynı anda 2300 kişi yerine 4600 kişi bağlansın.. Bunun sonucu bağlantı hızını ne kadar çok kişi aynı anda kullanırsa o derece veri alış verişi artacağı için yavaşlığında artmasıdır.. İyi değil kötü bir çözüm olur... En kesin çözüm sunuculara ait bağlantı hızlarının arttırılmasıdır...

Son düzenleme: 17 Haziran 2015
  6. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Eskiden tek sunucu olayı denenmişti, 5000 kişi yapılmıştı. Fakat lagdan, çökmelerden dolayı oynanmıyordu o yüzden 2300'de karar kılındı.

7. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Hem zaten EU #2 de hız sınırı yok. Farklı özelliklere sahip olabiliyor sunucular.

8. Productive

Productive
    Plaka

34
    4
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayırlısı Olsun, Bana göre trafik sıkıntısının çoğalması isteniyorsa haritayı belirli şekillerde bölmek gerekir e1 de misal şu şu yerler e2 de şu şu yerler açık olup daha çok trafik olması sağlanabilir.Böylede Gezcek yer yok harita küçük diyen arkadaşlar şuan yapılan oyun güzel server sayısının artması pingi arttırır sunucunun kapasitesi düşükse sürekli kopmalar olur, he adamlarda para var yaparız derlersede en kralınıda yapabilirler :)

9. ZeDDİN

ZeDDİN

84
    14
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili

Çok buyk ama benim şahsi profilimde bütün ükelede garaj var scandevia hariç buluşmak için hangi ülkedeyse oradaki garaja gidiyorum sende denemeliin tüm ülkelerde garaj acmayı

h.o

10. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Ondan bahsetmiyorum konvoy dışında karşılaşmamız nadir bir olay olur o kadar büyük bir haritada onu anlatmak istiyorum sadece..

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.