1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Yeni Birim D Gösterilenden Az Dosya Var

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Natural_007 tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Natural_007

Natural_007
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    5
    0
    35
    DAF
    Merhaba arkadaşlar

Benim bilgisayarın Yeni Birim D klasöründe 410 GB dosya olduğu yazıyor fakat açınca içinde 2-3 gb'lik dosya çıkıyor sorun nedir sizce?

Not: Orada lisans anahtarı gibi bir şey vardı o yüzden onun üstünü çizdim :)

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Harddisk'in özelliklerine sağ tıklayıp tam boyutu gösterseydiniz. Tam anlaşılır olurdu.

Natural_007 bunu beğendi.
  3. ibrahim3634

ibrahim3634
    Plaka

26
    6
    1
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    TOSHİBAPC yedekleme dosyan özelliklerden boyutunun resmini atabilirmisin büyük ihtimalle ondan kaynaklı.

Natural_007 bunu beğendi.
  4. Natural_007

Natural_007

28
    5
    0
    35
    DAF
    Problemi çözdüm arkadaşlar.

Haftalık yedek alıyordu acrossimage ile kalıp dosyasını yazmış ama nedense boyutlarını aktarmamış sildiğimde mesela boyut yok ama yüklü olduğu belli geri dönüşüme sığmayacak kadar büyük dedi ya image yaparken bir hata oluyor ya da başka birşeydi kaldırdım programı.

Sorun düzeldi teşekkürler :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.