1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yarın kimler teog'a gircek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HasanGamer tarafından 24 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. HasanGamer

HasanGamer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

158
    37
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yarın kimler teog sınavına gircek.mesala ben yarın gircem.Diğer teoga girecek arkadaşlarıma başırılar dilerim.Sınavda atma yanarsın:D:D:D:D:stop::stop::flammable::flammable::flammable:;)

2. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    TEOG'a girecek arkadaşlara başarılar diliyorum. Benim zamanımda kahrolası SBS vardı, kaç nesil o sınavlarla uğraşmıştık.
    Eğer lise için çok yüksek hedefleriniz yoksa bence fazla kasıp da kendinizi derde, sıkıntıya sokmayın. Önemli olan lisede kendini geliştirebilmek ve iyi bir üniversiteye girmek. Meslek lisesinden çıkıp da mühendis, mimar olabilirsiniz, merakınız ve yeteneğiniz varsa iki-üç dil öğrenebilirsiniz. Önemli olan, kendinizi geliştirmeye devam edin. :)

SUPPORT ve opel57 bunu beğendi.
  3. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    bilmezmiyim sbsnin son kuşağındanım :D tudem hazırlamıştı birde soruları ona rağmen genede iyi almıştım :D en iyi sosyalimdi 17 doğru 2 yanlış yapmıştım ne günlerdi o gün yaşanan stresi ve dökülen teri yeni nesiller bilmez :D Allah bilir üniversite sınavınında son kez yapıldığı kuşak biz oluruz :D sanki biz limit olarak seçilmişiz :D

MertOguz bunu beğendi.
  4. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Ben üniversite sınavına(YGS-LYS) girdim, iyi veya kötü şu an üniversite birinci sınıfta okuyorum. Dediğin gibi, üniversite sınavı kalkacak diyorlardı. Belki size kısmet olur. :)

opel57 bunu beğendi.
  5. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    o zaman abi diyebilirim demi :D abi haklısında öyle öyle diyerek insanlara umut veriyorlar öyle bir şey olmaz bence :D bence bu sınavda iyi sonuçta herkez emeğinin karşılığı olacak ama kötü yanlarıda var tabi :D

6. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    SBS nin neresi kötüymüş? Asıl kötü olan TEOG. SBS de yine 3 yıl giriyordun. Telafi edebilirsin. Ama bunlarda 2 tane.

opel57 bunu beğendi.
  7. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    hatta ben 6 ve 7 dede girmedim tek sefer oda 8 deydi :( ne stresliydi ama üniversite sınavı stresi daha ağır :(

8. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Ben tek sınav taraftarıyım. Her yıl ayrı ayrı sınav stresi yaşamak işime gelmez. Gerçekten çalışan bir öğrenci tek sınavda da istediği yeri tutturabilir. Aksi hâlde sekiz yıl sınava girilse bile yine meslek lisesinin yolu tutulur.

9. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben tek sınav taraftarı değilim abi çünkü o kişinin yaşamını mesela üniversite sınavını tek bir sınava bağlamak ağır yük bir sınav yüzünden hayatın değişebilir en azından parça parça olunca iyi ama sbsde bir kez yaşadık mesela o stresde ağır geldi.

10. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    opel teoga gircem diyon ders çalış abim :D:D

opel57 bunu beğendi.