1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yardım

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Theodor tarafından 15 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Theodor

Theodor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar az önce yükümü teslim etmek üzere yolda ilerliyordum 3-4tane aynı şirketdeki kişiler bilerek aracıma çarpılar sıkıştırdılar %50 hasar verdiler readytrans adlı şirket olması lazım bunlar nasıl ceza alır ? Bu 2 oldu profilimde Türk bayrağı var diye yapyorlar.

2. Theodor

Theodor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
  3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Theodor,

Resmi www.ets2mp.com forum'da, yeni türk support arkadaşımız @SARAJ'ın hazırlamış olduğu bir rehber mevcut @SARAJ arkadaşımızın hazırladığı rehber'i incelemek istiyorsan eğer detaylara buradan bakabilirsiniz,
    Bu rehberi kısaca açıklamak gerekirse;
    @SARAJ arkadaşımız, oyuncuları daha güzel şikayet edebilmemiz için, diğer programlardan daha güzel bir video kaydı programı önerdi, eğer bunu kullanırsan oyun içerisinde sürekli kayıt almış olursun kayıt aldığın zaman diğer video programları gibi ne lag sorunu ne FPS sorunu yaşamazsın sanki video çekmiyormuş gibi durur ama video çekersin ;) Sürekli kayıt halinde olduğun zaman ise hiçbir zaman haksızlığa gelmessin ve sürekli sen haklı durursun.. size göndermiş olduğum rehberi incelerseniz eğer oyuncu şikayet etmek için faydalı bilgiler elde etmiş olacaksınız, ben kullanıyorum açıkçası gayet memnunum.

İyi Sürüşler, ​

Theodor bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.