1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yardım Lütfen

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve rosam123 tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. rosam123

rosam123
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    2
    0
    30
    Volvo
    Merhaba ben ets2 multiplayer dowland etmek istiyorum fakat "Cannot find Euro Truck Simulator 2 in your Steam library. Is your Steam account private? If yes change it status to public and try again." hatası alıyorum napabılırım oyuna yeni başlıyacam

2. BraveClay

BraveClay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

74
    63
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Cvp: Yardım Lütfen

Ya steam hesabın yok yada steam hesabın var ama ets2 kütüphanede yok. Yani kısacası satın alman gerekiyor, satın almadan ETS2 MP giremezsin

3. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165

@"rosam123" Steam hesabınızın gizli olduğunu söylüyor, hesabınızı herkese açık yani görünür yapın.

4. rosam123

rosam123
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    2
    0
    30
    Volvo

arkadaşlar çok teşekkür ederim ets 2 yi satın almam gerekmiş o yüzden giremiyormuşum ilgilendiniz cevap attınız için teşekkür ederım @"NiekHD" @"Punchist" .

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.