1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yardım(İNTERNET)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ReqartTR tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. ReqartTR

ReqartTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    78
    13
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar TTNET Kullanıyorum 2 Haftadır 3/4 Gün İnternet Gitmiyo Bir Sonraki Gün Günde Abartmıyorum En Az 30 Kere Gİdiyo Abartmıyorum,Napmam Lazım TTNET'i Arıyorum İnternetinizde Sorun Bulamadık Falan Filan Bunu Yazarkende İnternet Gitti.Napayım ?

2. GebzeLee41

GebzeLee41
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

23
    69
    7
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynısı bendede oluyor . Telefona bağlıysa kabloları çıkar hat kablosunu direk modeme tak. TP-LİNK modemin demi :)

3. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Aynı durum benimde başıma geliyordu internet gidiyordu, müşteri hizmetleriyle görüşme sağladıktan sonra herşey yoluna giriyordu. Bende sizinle konuşunca nedense internet geliyor konuştuktan sonra gidiyor dediğimde modemdendir, splitterdandır klasik sözlerle oyalamaya çalışıyorlardı genel müdürlüğe şikayetimi ilettim fakat onlarda herhangi bir yardımda bulunmadılar, apar topar Vodafone'a geçtim şuan için memnunum ama TTNET'in bundan sonra kesinlikle yakınından geçmeyeceğim.

4. GebzeLee41

GebzeLee41

23
    69
    7
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Vodafonede ttnet altyapısını kullanıyor olması lazım :D

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Kablosuz kullanıyorsanız modeminizde sorun olabilir, farklı bir modem ile deneyin. Ek olarak bina içi internet altyapınız çok eskiyse bu tür sorunlarla karşılaşmanız muhtemel, belli bir süre sonra evinize gelen ve ev içinde kanallardan geçen kabloların değişmesi gerekiyor.

6. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Şuanda altyapı çalışmaları yapılıyor diye biliyorum herhangi bir problem ile karşılaşmadım ya çok şanslıyım yada altyapılarını çoktan değiştirdiler benim ruhum duymuyor.

7. Adem Atakan

Adem Atakan

27
    44
    15
    80
    DAF
    TruckersMP Profili
    Aynı olayı bende yaşamıştım. 1 veya 2 hafta böyle sürdü, aradığımda bir sorun gözükmediği söylendi. Ondan sonra kendiliğinde düzeldi. İlginç.

8. coskunozc

coskunozc
    Plaka

70
    10
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    TTNET gerçekten çok kötü bir internet firması.

9. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Katılıyorum bu konuda aslında hiçbiri paketti hızı sunamıyorlar size ancak TTNET gerçekten yıldırıyor insanı kesinlikle geçmeyi düşünmüyorum. Ya kaldığım yerden Vodafone ile devam edeceğim (kötünün iyisi) yada Uydunet'e geçiş yapacağım.

10. ÜmiT48

ÜmiT48
    Plaka

28
    81
    20
    135
    Scania
    TruckersMP Profili
    ttnet pişmanlıktır :D