1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel World Of Turck (Önemli Bir Konu!)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 7 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar forumda ETS 2 %100 açık harita save dosyası paylaşmıştım. Paylaşım yaparken de kendi prfolimi de paylaştım. Save dosyasını indiren bazı arkadaşlar benim profilme ısrarla girmek istediği için keni profilimi kısa süreliğine engelliyorlar.
    Bu sebebten sizlerden rica ediyorum harita save ni indiren arkadaşlar benim profilime girmek yerine kendi world of truck profilini yazarsa hem benim profilim geçici süre engellenmemiş olur hemde sizde rahat rahat save dosyasının keyifini sürersiniz.
    Zaten en kısa zamanda save dosyasını güncelleme yapacağım bilginize.

İyi forumlar...
    Cem

BurakGencoglu bunu beğendi.
  2. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Saveyi World Of Truck Aktifliğini kaldırıp Tekrar eklemeyi deneyebilirsin.

KadirhaNÖzer ve Alper34 bunu beğendi.
  3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar konuyu tekrar hortlatmış olacağım. Save dosyasını yüklerken kendi hesabımın tikini kaldırmayı unutumuşum. Bir daha da save atma şansım ne yazık ki yok. Save dosyasını indiren arkadaşlar sizden ricam lütfen benim hesabıma girmeye çalışmayın. Girdiğiniz de benim hesabım kısa süreliğine kitleniyor.
    Sorunu çözmek içinse oyuna ilk girdiğiniz de benim adımın olduğu yere gelin ve orada profili düzenleden orada mail kısımında benim mail adresimi silin ve kaydet deyin.
    Hesabımının geçici olarak kitlenmesinde sıkıntı yok. Yeni gelen güncelleme ile online işleri alamaz oldum.

Lütfen biraz duyarlı olalım.