1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü World of Trucks | Job market buga girdi

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve MuzluPide tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MuzluPide

MuzluPide
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar dün oyunu oynarken torinadan yük almıştım ve Job market NEAREST JOB OFFERS bölümünü Torino yakınlarından buluyordu. Ama şimdi ben Köln şehrindeyim hala Torinodan seçiyo nasıl düzeltebilirim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2016
  2. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    WOT'ta en son hangi şehire teslimat yaptın ?

3. MuzluPide

MuzluPide

25
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
  4. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    En son teslimat yaptığın şehirden tekrar yük alabiliyorsun , Köln'de olman birşey anlam ifade etmiyor yani :)

corbanez27 bunu beğendi.
  5. beycann

beycann
    Kayıtlı Kullanıcı

34
    2
    1
    0
    bende yeniyim oyunda aynı sorun bendede var sürekli aynı şehirden seçtiriyor acaba değiştiremiyormuyuz

6. MuzluPide

MuzluPide

25
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Tamam dostum teşekkür ederim.

7. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    MuzluPide,

Selam, İlk olarak bu sorunu bende yaşıyordum, biraz aktif olarak yük taşıdıktan sonra düzeliyor sanırsam ve bu sorun genelde var galiba, world of trucks online ilk çıktığı zamanlardı, daha sonra ben ilk Dover'den başlattı Doverden Strasbourg'a iş bıraktım ama gene Doverden başlatıyordu aslında kaldığım yerden başlatması lazımdı? Ama başlamadı.. Daha sonra sürekli aktif olarak iş taşıdım taşıdım ve düzeldi, şuan en son kaldığım yerden iş çıkıyor örneğin;
    Ben Calis'deyim, Amsterdama iş götüreceğim, World of trucks online'da sadece kaldığın yerden başlarsın amsterdam bıraktı isen en son amsterdam başka şehirlerde vs başlayamazsın ve 90'ı geçemezsin

MuzluPide bunu beğendi.
  8. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    En son teslimat nereye yaptıysan tekrar oradan iş alabiliyorsun.

9. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Wot işi değil de kendi tırınız varsa Serbest Çalış üzerinden yoksa Tek Seferlik İş üzerinden iş alabilirsiniz. WoT teslimatları sadece oyunun anakarasında ve en son WoT teslimatı yaptığınız şehirden bir başka yere iş alabilirsiniz.

10. beycann

beycann
    Kayıtlı Kullanıcı

34
    2
    1
    0
    aynen şuan düzeldi en son aldığım yerden iş vermiyordu şimdi düzeldi ama teşekkür ederim sanırım arkadaşn dediği gibi düzenli teslimat yapınca düzeliyor sanırım

ismail55 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.