1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Vive la France: Korsika Adası

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 11 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Doğrudur bende daha sonra fark ettim:U konuda olmayan tek harita yazıyı görmeyi ver harita koymuş diye düşün neyse şaka yapıyorum:tbs: biraz daha dikkatli davranırım hakkını helal et benimki hazır inşaatın üzerine yapı yapmak gibi oldu.

Extreme bunu beğendi.
  2. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    merak etme promods mp ye gelirse çoğu kişi alır dlc leri;) asla almam diyen bile:D:D

3. balci158

balci158

24
    100
    69
    75
    TruckersMP Profili
    konu dışı olacak ama bu promods'un olayı ne? özet geçebilir misin rica etsem :)

mito1172 bunu beğendi.
  4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    promods.net oyunun haritasına ek bir sürü ülke ve yollar eklenmiş hali olan harita modu. rusya ve Ortadoğu ek paketleriyle de 2 katından fazlasına büyüyor harita, normal haritadan çok daha çeşitli ve orjinale yakın bir harita. sp'de sürekli promods kullanıyorum

5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaş yazmış ama bende yazayım promods ayrıntılı bir harita modu örnek alt resim.

Son düzenleme: 16 Ekim 2019
    hoca33 2 ve TRMert77 bunu beğendi.
  6. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ada haritasında çok ilginç şeylerin fotolarını çektim.

SCS burada ne demek istiyor? Resimdeki arkadaş sürekli klisenin etrafında sürekli elindeki pankart ile dönüyor. Elindeki pankartın Türkçesi; Aşk senin için iyidir. Tamam pankartta kötü bir şey yazmıyor fakat kilse etrafında bu pankart ile dönmesi çok acayip.

İki farklı yerde çekilmiş reklam tablesindaki ayırıntıyı fark edenler. Reklam tabeları arkadsında tuvalet kağıtı reklamı var. Çekme gereği duymadım. Her iki tabela da birbirine çok yakın mesafede.

Trafikte küçük otobüslere denk geldim ama büyük olanına ilk kez bu ada da rast geldim. Belki de bu otobüs Coach Simulatör gelebileceğine işarettir.

Ve son iki bomba; Küçük kamyonetler.

Sizin yakadılığınız şeyler varsa paylaşabilirsiniz.

hoca33 2, mito1172 ve TRMert77 bunu beğendi.
  7. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    adam mezarlıkta aşk senin için iyidir pankartı taşıyor da mesaj nedir emin değilim ama hız ölümdür mü demek istiyor acaba :U:D

8. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bilemiyorum. Benim bulabildiklerim bunlarla sınırlı. Oyunun tamamını incelesek çok ilginç şeyler eminim ki çıkacaktır.

Edit: Bir de adamın üstündeki kıyafetler kirli yapılmış. Yeni farkettim.

9. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen ilginçmiş gerçekten:H

10. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bence SCS nin üst yetkililerden 1 tanesi,Aşk acısı çekmiş sanırım,bir ayrılık söz konusuda olabilir.Bunuda oyuna yansıtmak istemiş.Aşk insanı mahveder öldürür kendini yıpratır gibi.Aşık olursanız erkenden ölür gidersiniz gibi bir mesajda verebiliyor olabilir, benim fikrimce :D
    İlk defa saçma bir yorum yapıyorum,ama umrumda değil,aynı acıyı bende çektiğim için aklıma ilk bu geldi :D:cay:

hoca33 2 ve mito1172 bunu beğendi.