1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) Virtual Speditor Programı - İş planlayıcı programı (Güncelleme 25.12.2021)

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve AliKurtulus tarafından 15 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zararlı görünse de Chrome'da alttaki indir çubuğuna sağ tıklayıp izin ver, Firefox'ta da Ctrl+J ile indirilenler penceresini açıp yine sağ tıklayıp izin ver diyerek atlamak mümkün.

mexiumut bunu beğendi.
  2. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    1.34 sanırım gelmemiş resmi sitesine

3. UzmanCavus

UzmanCavus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

371
    323
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kendi Dorsemiz İçin Bir İş Oluşturabiliyor muyuz ? yorumları okudum fakat gözümden kaçtı galiba göremedim o konuya dair bir şey

4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güncel link konuya eklendi.

mexiumut ve Ghost bunu beğendi.
  5. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Öncelikle emeğinize sağlık güzel bir konu olmuş.

Ben yükümü almadan önce oyun içinden Scroll Lock tuşuna basıp quick save aldıktan sonra programdan teslimatı alıp kaydediyorum. Oyuna dönüp ''Oyun Yükle'' bölümünden quick save seçip açıyorum. SP ve MP denedim sıkıntı yok.

Sıkıntıyı Steam Cloud Save olan profillerde yaşadım. Profil düzenle kısmından Cloud Save'i kaldırdım, oyunun save ve quick save dosyası Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 klasöründe gözüktü. World of Trucks hesabı bağlı sıkıntı çıkarmıyor.

Ayrıca aldığımız yükün ne olduğunu anlayacağımız bir kaynak var mı? Örneğin forklift taşıyorum fakat dorsenin nasıl bir şey olacağını bilmiyorum. Oyundaki tüm dorselerin resmini gösteren bir kaynak araştırdım bulamadım.

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Programda yük yazan kısımda kısaltmaları yazılmış, kısaltmalardan az çok anlaşılabilir.

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. Emircan45

Emircan45
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    3
    0
    15
    İyimiş gerçekten teşekkürler...

8. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    1.37 için uygun mu ?

9. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Merhabalar, oyunda kendi dorseme sahibim. Kendi dorseme yük aldığım zaman her zaman 0 ton olarak görünüyor. Normal yük aldığım zaman tonajda problem yok sadece kendi dorseme yük aldığım zaman 0 ton görünüyor. Mesafe fark etmiyor verdiği ücret 600 Euro, paralı geçiş sistemlerinden geçtiğim zaman kar yerine zarara giriyorum :)). Bunun bir çözümü var mıdır?

10. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam bunun acaba wot işleri olanı var mıdır ?