1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Video Kayıt alma

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve zakkyliar tarafından 4 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. zakkyliar

zakkyliar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    9
    2
    45
    TruckersMP Profili
    Teknik bir arıza değil ama nereye açacağımı bilemedim başlığı. Geçen adamın teki speedhack ile bana girip özür dilemeden (hatta lol yazarak) kaçtı gitti. Kanıt olmadığı için reportum kabul edilmedi doğal olarak. Artık video çekerek oynayacağım hep. Önerdiğiniz bir program var mı ve çekerken neye dikkat etmeliyim?

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Konuyu inceleyebilirsiniz; http://www.ets2mptr.com/konu/masaustu-ve-oyunlardan-video-kayit-programlari.6227/

3. zakkyliar

zakkyliar

29
    9
    2
    45
    TruckersMP Profili
  4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Chati açıp /pinfo id komutu ile videoya oyuncunun bilgilerinin eklenmesini sağlarsanız daha sağlıklı olur. Ek olarak ters yön şikayetlerinde doğru yönü; yol levhaları ile veya bulunduğunuz ülkeyi haritayı açarak göstermeniz gerekli. (Trafiğin bulunduğunuz ülkede hangi yönden aktığını göstermek için)

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  5. zakkyliar

zakkyliar

29
    9
    2
    45
    TruckersMP Profili
    Tamamdır çok teşekkür ederim bilgiler için iyi oyunlar :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.