1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Update'den Sonra Game.crashed

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve LeGenDofHelly tarafından 24 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LeGenDofHelly

LeGenDofHelly
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    24
    1
    35
    TruckersMP Profili
    0.1.9.1 güncellemesi geldi dün ve eski modu sildim yeni mp yi yükledim oyuna girdim yükü aldım 1.dakikada GAME.CRASHED Hatası verdi bu profille alakalı değil yeni profile açtım yine aynısını yapıyor bazen servere hiç bağlanmıyor bile bazı arkadaşlarımdada bu sorun çıktı oyunu silip tekrar yükledik nafile olmuyor :( :(
    bu yeni update bazı arkadaşlarımızı ve beni kötü etkiledi çözüm bulabilirsek çok güzel olur arkadaşlar...

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. LeGenDofHelly

LeGenDofHelly

27
    24
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Bu konunun hiçbir yerinde çözümle alakalı birşey yok ztn benim gamecrashed fatal error veriyor ama bunun kadar kısa yazılı bir game crashed vermiyor eve gidince resmini atıcam buraya sorun güncellemeyle alakalı ztn eski sürümde birşey yokken güncelleme yapınca böyle bişey oldu benle alakalı hiçbirşey yok

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  4. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu sorun genel bir sorun.mp de kaç güncelleme oldu ama hala bu sorunu düzeltemediler.bende de dün oldu 2-3 defa.bende en azından oyunun atacağını bildiğim için f9 la hızlı kayıt yapıyorum en azından gittiğim yolu tekrar gitmeyeyim diye. en son frankfurtda yapmıştı 36 kişi vardı şehirde bir kısmıda servisteydi zaten fps düşük bi de oyundan attı tam oldu ama alıştım ben.o yüzden konvoylara falan katılmıyorum.

5. LeGenDofHelly

LeGenDofHelly

27
    24
    1
    35
    TruckersMP Profili
    benmi anlatamadım sizmi anlamadınız yeni güncellemeden önce hiçbir sorunum yoktu taş çatlasa 3saat te atıyordu oyundan
    ama yeni gelen 0.1.9.1e giriyorum 1dk içinde atıyor hemen anında
    FPS:60 İle oynuyorum full grafikte

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güncellemeden sonra ise bizim yapacağımız birşeyin olduğunu sanmıyorum. Yinede daha iyi bilen arkadaşlar varsa cevap yazacaklardır.
    Eğer herkeste varsa yetkililer yeni bir güncelleme yapabilirler.

7. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Multiplayer Tamemen kaldırın.

Daha sonra, MP Eskiden " D " Kuruyor iseniz Lütfen " C " Kurun daha sonra masaüstü gelen multiplayer simgesini yönetici olarak çalıştır deyin sorunun ortadan kalkacağını umut ediyorum.

8. LeGenDofHelly

LeGenDofHelly

27
    24
    1
    35
    TruckersMP Profili
    mp nin launcher dosyalarını C ye oyuna kurulcak yerde D de yani steam klasörüm zaten D de olduğu için ama senin kasteddiğin normal ets 2 mp dosyaları her zaman C de kurulu

9. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili

Bak bendede oluyordu ama ben öyle yaparak düzelttim!

Yapılacaklar

1 ) İlk olarak Program/Ekle Kaldır diyerek , Resmi siteden modu indirin. " www.ets2mp.com "

2 ) Tekrar indirdik'den sonra oyunu. İlk olarak " C " Kurulum yapın daha sonra ise 2 gelen kısmı " D " Kurun daha sonra ise Kurulum bittikden sonra masaüstü " Multiplayer " Simgesi gelecektir.

3 ) Multiplayer simgesi geldik'den sonra Steam açın Kütüphanenin sol latında Oyun + Oyun Kısayol ekle + Euro Truck Simulator 2 Multiplayer simgesini seçin ve oyuna girin ben öyle yaptıktan sonra 1 kere bile fatal error vermedi.

10. LeGenDofHelly

LeGenDofHelly

27
    24
    1
    35
    TruckersMP Profili
    İlk olarak senin dediğini denicem

ETS2-MP Forumunda şu çözümü buldum
    ingilizceden türkçeye çevirdiğim için pek bişy anlaşılmıyor
    > Ve (vardır nereye kaydettiğini) orada bir ETS2 Profili göreceğiz - - Belgeler Git> bu klasöre kesin ve başka bir yere taşıyın.
    Tek oyuncu oyunu başlatın ve ilk görevi yapmak. Sonra çok oyunculu gidin.
    Bu yardım ederseniz, o zaman yeni eski profilin (sadece dosyaları kaydetmek) tasarruf dosyaları kopyalayabilirsiniz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.