1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ufak bir öneri istiyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gökay Çayırlı tarafından 17 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Gökay Çayırlı

Gökay Çayırlı
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    53
    19
    110
    MAN
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar sizden ufak bir öneri rica edeceğim, sizce kendi Steam hesabıma mı oyun dizeyim yoksa direk içinde oyunlar olan Steam hesabı mı alayım?

Direk hesap olarak alsam baya kâr edeceğim ama tam emin değilim siz ne dersiniz?

2. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Güven işidir bu karşıdakine güveniyorsan içi dolu al.

DarkBlueRZ ve Gökay Çayırlı bunu beğendi.
  3. x-tram89

x-tram89
    Plaka

107
    49
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu biraz farklılık gösterir kendim toplamayı tercih ederim uğraşmicaksan direk alırsın kendine kalmış..

4. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İleri zamanlarda problem yaşamak istemiyorsan, steam hesabı satın alma.Zira burada çok konu gördük "İlişkilendirilmiş steam hesabı mevcut diyor yardım edin." diye :)

Özgür59 bunu beğendi.
  5. SakirtEscobar

SakirtEscobar
    Plaka

26
    184
    100
    100
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Yılbaşı ve yaz indirimleri ile oyunları uygun bir fiyata alabilirsin.Ya da başka güvenilir sitelerden ucuza alıp steamine ekleyebilirsin.Bu seçenek hesap almaya göre biraz daha masraflı olabilir.Ama bana güven en azından kafan rahat ve hesabın güvende olur.

Cemsnbc bunu beğendi.
  6. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam hesabı alıp satmak yasaktır. Fark edildiğinde hesap banlanır, kara gireceğim derken hep zarar edersiniz. Kendi hesabınızı alın rahat edin.

gazomania bunu beğendi.