1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Türk Troll

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve h0ligan1903 tarafından 2 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. h0ligan1903

h0ligan1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    29
    8
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    iki gün şurda bi oyun oynayayım dedim ama oyunda o kadar çok troll yapan varki gelen vuruyor gıden direksiyon kırıyo.hiç normal bi seyir yapamıyorum. o kadar sinirleniyorum ki ağız dolusu küfürler ediyorum. Ya işin garip tarafı bu trolü yapanların hepsi Türk ya. Bi şeyin cılkını cıkarmayı ne kdr çok sevıyoruz biz. Hiç böyle adam akıllı bir şey yapamıyoruz.... ula gavurlar sizden çok çok iyi vallahi de billahi de. Benim yaşım 30 şurda gelıyorum bı kac saat oyunun keyfini çıkarıym diyorum ama sözüm meclisten dışarı çok afedersiniz... biri geliyo pat vuruyor seyir halindeyken. bu işi yapan kim varsa topunun Allah kahretsin yeter artık ya. nefret ettim artık ya 1 tane de admın yok şunları görüpte banlayacak. Sen istediğin kadar SS al video çek traş yani.

Sinirden ne keyif kalıyo ne de başka bişey.
    Burada yazdıklarımı Troll yapmaya çalışan yada yapan veyahutta yapmayı planlayan herkes üzerine alsın. Başka da bir şey demiyorum beni anladınız siz vesselam..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ocak 2016
    Theodor, ERKAN61, Grkmcnkl ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. spacefiles

spacefiles
    Plaka

39
    128
    50
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Utandığımdan TR tagımı kaldırdım bu troller ,küfürbazlar yüzünden amip olsa böyle davranmaz o kadar bunlar nereden geliyor nerede yaşıyorlar bunların ailesi yok mu bilmiyorum ,az önceki chat raporlarını buraya yazsam ... oyun olduğunun bilincine dahi erişememiş varlıklar.Şu amdnin vieo programı varmış bende de onunla her seferimde kayıt alayım bende sonrada rapor.

h0ligan1903 bunu beğendi.
  3. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Öncelikle çok haklısın. Allah'a şükür bayadır bana bulaşan öyle ciddi troller yok yol kapayan uyuzlar var. Bir gün bir Türk'ün ricasıyla onu bir galeriye götürüyordum. Adam yolu bilmiyor en öne geçip zik zak çiziyor 'Kardeşim ne yapıyorsun?' dediğimde 'Ben böyle oynamayı seviyorum.' cevabıyla kaşılaştım. Zaten çok gidemedik tırı devirdi tamirhaneye gitti gerisi yok zaten. Bir başka Türk arkadaş bir konvoy yapalım dedi. Aldık yükleri gidiyoruz. Yolda saçma hareketler yaparken bir yabancıya çarptı ve onun hile olduğunu iddia etmeye başladı. İlginciz yani işte...

h0ligan1903 bunu beğendi.
  4. h0ligan1903

h0ligan1903

38
    29
    8
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Türklerin yoğun olduğu şehirlere gittiğinizde görmüşsünüzdür. Ağıza alınmayacak küfürler ediyolar birbirlerine ya. İnanın ki bu yazdıklarını okuyunca onların adına ben utanıyorum. İyi ki Türkçe dünyanın ortak kullandığı bir değilmiş,yoksa inanın ki rezil olurduk.

Beyazzzzzzzzzzz !!

SARAJ bunu beğendi.
  5. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    vallahi ben artık trol yapılınca neden yaptın vesaire yazı yazmaktan bıktım direk ^hayvansın^ yazıyorum hakediyorlar birde şöle birşey var yükünü alıyorsun teslimat şehrine geliyorsun adam geliyor çarpıyor bilirek birde gülüçük gönderiyorlarya o anda gelen sinir varya neler yazdırmak ıstıyor oyun anında ama yazamıyosun bildiğiniz şöle oyunda fps düşürmücek tek tuşla kayıt alabilecek program varmı bu tür sorunlar için overwolf bazen çalışıyor bazen çalışmıyor

6. Ozmoz

Ozmoz

187
    43
    85
    Scania
    Yabancılardanda az yok aslında az önce başıma geldi kafa kafaya çarpıştık banlanması için lütfen yardım edin arkadaşlar. Karşı şeritte gezerek trollük yapıyor
    [​IMG][​IMG]

7. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    En büyükkkk..!

SARAJ bunu beğendi.
  8. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Genelde hep troller bana sabahları denk geliyor akşam oyna :D

9. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu linkdekileri uygularsanız kişiyi şikayet edebilirsiniz.
    http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-oyuncu-raporlama.2641/

Shanthör bunu beğendi.
  10. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yolda giderken kaza ile birisine çarparsam özür diliyorum. Bana da çarpıp kaçanlar oluyor. Sakin davranıyorum. Bu olay'ın Türk'ü yabancısı yok. Trolluk yapan her türlü yapar.