1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Tüm Hayallerim Suya Düştü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Katrem tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Katrem

Katrem
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    1
    0
    Arkadaşlar biz arkadaşlarla beraber oynamak için euro truck simulatör 2 almıştık.Ama oyunda hile yapılabildiğini gördük hemde çok basit yani böyle birşey olamaz neden güzelim oyunda çok kolay bir şekilde hile yapılabiliyor.Anlamış değilim [ cheat engine ] ile yani böyle bir saçmalık olmaz keşke 12 saat oynamasaydım oyunu değiştirirdim.Arkadaşlar bana bir açıklama söyleyin lütfen ne bu oyundaki hile herkes yapıyor.Ben bile rahatça yapabilirim ama oyunun zevki kalmıyor bu hilelere bir çözüm yokmu neden oyunun içine ediyorlar.!

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hile yapılıyor derken mutliplayer de mi yapılıyor bu hile yoksa single player de mi? Hile multiplayerde yapılmasına adminler izin vermez. Single player de hile yapanlar da para kazanmak için yapar. Zaten para kazanma hilesi de mutliplayer deki adminleri bağlmaz. Siz oyunu oymak için hilesiz oynayın zevki çıkar zaten.

TiesTo bunu beğendi.
  3. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Neden yaptıklarını hemen anlatayım. Şimdi MP için yapıyorlar para hilesini. Her zaman her an birinin kamyonuna çarpma ihtimali var. Buna bilerek yapanlar da dahil olduğu için olası bir çarpışmada araç çok büyük hasar alabiliyor ve bunu tamir etmek için onbinlerce lira gerekiyor. Hâl böyle olunca oyuncular haliyle kendini sağlama almak için (iş ortasında iptal edip 12 bin lira ödeyip şirket etkilenmesin diye) para hilesi yapmak zorunda kalıyor. :)

4. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni profil açıp oynayanlar için para hilesi farz oldu gibi bir şey , bankaya bulaşmıyorlar :)

5. Katrem

Katrem
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    1
    0
    Yani olabilir ama bir amacı kalmıyor hile ile bu oyunun o zaman neden tır sürüyoruz yani yemin ediyorum çok büyük hayal kırıklığına uğradım tamam adamlar çarpabilir ama rapor etme sistemi var rapor etsinler.Yani oyunun hiçbir anlamı kalmıyor o durumda vallaha hiç beklemiyordum böyle birşey ha belki diyenler olabilir sen hilesiz oyna diye ama o zamanda rekabet ortamı olmayan oyunun ne zevki kalır ? Neden herkes hile yapılmasından bu kadar memnun anlayamadım.(Multiplayerde)

6. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Çünkü herkesin hesabına kimse karışamaz :saskin:

7. Katrem

Katrem
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    1
    0
    Yani bu mp sahipleri buna göz göre göre izinmi veriyor ?

8. Ayhtyu

Ayhtyu

28
    17
    1
    35
    Scania
    Başkasının yaptığı hilenin sana bi yararı ya da zararı olmuyor, bence pek abartılacak bi olay yok. Ayrıca oyunda pek bi amaçta yok, ben de dahil çoğu kişi bi yük götürüp çıkıyım diye düşünerek giriyor

9. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Cidden okudukça şaşırdım. O para hilesinin sağladığı şeyler "Tır Satın Almak ve Modifiye Etmek" Neden tutup size zararı olmayan bir olayı bu kadar büyütüyorsunuzki ? Oyunun zevki kalmıyor demişsiniz ne alakası var ? Oyunun amacı tır sürmek ve hile ilede sürülebiyor. Bazı insanları anlamak zor olabiliyor.

10. ReportMan

ReportMan
    Plaka

28
    121
    49
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Biz belki keyfine tır sürüyoruz değil mi :D