1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji TTNET'den Canım Yandı.

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 7 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oturduğum evde 25 senelik alt yapı var. Ne internet düzgün çalışıyor, ne de wi-fi den düzgün verim alabiliyorum. En az 5-6 kez arıza kaydı oluşturdum. Bu sorun için en az 15 kez aradım. Hattın kötü olması sebebi ile modemim bozuldu. Ben aramaktan bıktım onlar çözüm üretmeye çalışmıyor.

Türkiye de internet altyapısı Türktelekom tekelinde olması diğer internet firmanlarında bu alt yapı hizmetinden yaralanması çok saçma bir durum. Bu sebebten diğer firmalardan da internet alamıyorum. Bu akşam yine aradım. Ağızıma geleni saydım. En baştakinden en altdakina kadar hepsini şikayet ettim. Benim verdiğim para ile bana düzgün hizmet vermiyorlar. Bir de 365 TL'ye almış olduğum sıfır modeme kusur tutuyorlar.

Çıkan kız anca arıza ve şikayet kaydı oluştuyor. Çözüme gelince hiç bir şey yok. Bir de benden habersiz internete girdiğim kullanıcı adımın şifresini kafalarına göre değiştirmişler. Eve geliyorum internet şifreniz yanlış diyor.

Bütün forum sitlerine TTNET'i ve Türktelekom'u şikayet edeceyim. Change.org da alt yapı hizmetinin tek firma tekelinde olmaması için kampanya başlatacağım. Milletten para alma gelince günü güne alıyorlar. Hizmete gelince 0+0 elde var 0. Bir de bizim verdiğimiz para ile orada yatıyorlar.

Bu haksızlığa dur demenin bir zamanı geldi ve geçiyor. Sizlerin desteklerini bekliyorum.

Cem

Son düzenleme: 7 Kasım 2015
    mag339, Deniz Gokcen, Banshee ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. TigerVolt

TigerVolt
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Sonuna kadar haklısın abi, derdimiz bir :) SüperOnline da olsa altyapı yetersız.

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Komşunuzda bir sorun var mı?

4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bizim apartmanda kimde internet var bilmiyorum. 2 aile dışındaki hepsi yaşlı.

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Birine sorun eğer onlarda da sorun varsa apartman kablolarında sıkıntı var demektir, bizim sokağın kabloları eski ama bir sorun yaşamadım, bazen apartmana giriş kablolarında yanlış bağlanma gibi durumlar oluyor baktırmak lazım.

6. legestar TR

legestar TR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

154
    52
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bizim İşyerinde Turkcell Super Online Var Sıkıntısız Kullanıyoruz.

7. Koray

Koray
    Plaka

160
    141
    90
    Volvo
    Bende SuperOnline kullanmaya geçecektim lakin koskoca Bursa şehir merkezinde fiber altyapısı sadece bir iş hanında varmış. Adam diyor ki; size adsl bile veremeyiz. :) Bende mecburen TTNET'e devam etme kararı aldım. Hizmet konusunda pek sıkıntı yaşamıyorum açıkçası. Aynı mahallede bulunan (dükkanlar vs) bir sor internet sıkıntısı yaşıyor musunuz? -diye. Sizin kablolarda bağlantılarda sıkıntı olabilir.

8. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Haklısın. Ben en son TTNET'i 2006 Senesinde kullandım, o zamandan beridir tövbeliyim. Oradaki yetkililer bir sorun çıkınca ilgilenmiyorlar diğer firmalar hemen yetkili gönderiyorlar vs. TTNET çok ilgisiz bir firma.

9. Asfaragas

Asfaragas
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    13
    1
    30
    Scania
    ANKARA DAHA VAHİM tek fiber sadece keçiören in orta kisminda Geri kalan ilçeler ttnet sıkıntısı yaşıyor Pursaklar i anlatmama gerek yok Cem arkadaşımızın sorunlarından daha kötüsü var
    Ama böyle sesimizi duyuramayiz Change.org da bir kampanya başlatıp elimizden geldiğince imza toplayalım Belki sesimiz oralara kadar gider de bir çözüm bulunur

10. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ilgisiz mi ? Bölgeden bölgeye değişiyor olsa gerek. Müşteri Hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluşturduğumuzun ertesi günü geliyorlar.

EmreTR ve DarkBlueRZ bunu beğendi.