1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Truckersmp saat problemi

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve FrtdnYLDZ tarafından 22 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Bana Göre 2 Saat Zorunluluğu, Steam Üzerinden Alınan Oyunlar 2 Saat Geçtikten Sonra İade Edilememesidir. TruckersMP Üzerinden Adam Oyunu Alır Almaz Hemen Kayıt Olursa Ve 1 Saat İçinde Ban Yerse Oyunu İade Eder Bana Göre. Bu Sorunun Önüne Geçilmesi Bakımından Böyle Bir Sistem Olduğunu Düşünüyorum.

2. ROG48

ROG48
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    61
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    2 saat konusunda herkes farklı bir şey demiş. Ama benim düşüncem şöyle Aldığımız bir oyunu 2 saat oynadıktan sonra iade edemiyoruz. İade edilmemesi için olabilir. Scs böyle bir şart koydurmuş olabilir TMP'ye benim düşüncem böyle.

3. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Yanlış bir uygulama. Aldığın ürünü ne olduğunu bilmiyorsun beğenmeme durumu her zaman var olan bir durum fakat 2 saat sınırı dediğiniz gibiyse yanlış bunu maksimum sınırı 30 dakika olması lazım zaten bu süre içinde oyunu kurup test edilebilir. Fakat bana göre 2 saat olayı başka bir şey . Oyunu oynayanların şikayetlerini okuyorum sürekli oyundan dert yanıyorlar ban yediklerini söylüyorlar demek ki bu oyun denetleniyor oyunu oynayan sürekli kontrol atında bundan daha iyi ne olabilir. Sanal alemde sanki gerçek araç kullanıyorsun hata yaptığında cezalandırıyorsun böyle olunca da oyuncular daha dikkatli araç kullanmak zorunda . Kuralları beğendim hata yapana acımayacaksın kullanmayı bilmiyorsan oynama bence asıl oynanması gereken oyun bu.

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    ETS 2'yi alıp singleda deneyebilirsiniz.Dilerseniz 15 dakika ETS 2 oynar beğenmez iade edebilirsiniz.2 saat koşulu TruckersMP(online) moduna girebilmek için geçerli siz MP'yi satın almıyorsunuz, ETS 2'yi satın alıyorsunuz.

5. FrtdnYLDZ

FrtdnYLDZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

88
    35
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çözüldü. KK

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.