1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel TruckersMP Kullanıcı Sayısında Bariz Azalma Hk.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emir00110 tarafından 25 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

1. emir00110

emir00110
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    14
    3
    10
    iyi günler dilerim herkese... sizce de truckermp sunucularında belli bir azalma var mı yani şuan 1500 1600 online gözüküyor sim 1 de. Bu olay nereye kadar gider sizce ve neden bir anda bu kadar azalma yaşandı ? görüşlerinizi merak ediyorum.

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Scs mutliplayer özelliği getirdiği için azaldı. İleride resmi yollarla sunucudaki max 8 kişi slotu arttırılırsa tmp daha da batışa geçer diye düşünüyorum. Bence iyi oldu gibi :çay:

3. emir00110

emir00110
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    14
    3
    10
    Bence de iyi oldu ama hocam benim fikrim şöyle hatta hatırlar mısınız bilmem infinite truckers diye multi sistemi çıkacaktı bişeyler oldu iptal oldu. Bence bu tarz bi sistem çıkmalı ne biliyim ban verme şekillerinin adil olduğu hız sınırının olmadığı vs vs gibi

4. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İptal olmadı aslında ortada zaten hiç bir şey yoktu hepsi milleti kandırmacalar vs. idi dc sunucuları ve o koyulan geri sayım hepsi birer oyundu bende dahil millette sazan gibi yedi :D co-op modu çıktığı için artık kimse uğraşmaz truckersmp`nin de fazla ömrü kalmadı otobüsle felan ayakta durmaya çalışıyorda yok yani yemez artık

5. emir00110

emir00110
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    14
    3
    10
    değil mi hocam bence de az bir ömrü kaldı yakında akşam saatlerinde bile max 1k kişi anca girer diye tahmin ediyorum... iyi oldu bence 2017 den beri oynuyordum ama bana yapılan ban evading muhabbetlerinden sonra canım çok sıkıldı kaç kere anlatmaya çalıştım geri bildirimlerle vs ama çözüm olmadı bende saldım gitti ki eskisi kadar da zevk alamıyordum zaten yollar boş troller daha değişik falan

TheKingTR bunu beğendi.
  6. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten girenlerin çoğu da troller. King'in dediği gibi en son otobüs getirdiler. İyice bus simulator'a döndü. Geçen denk geldiğim de adam bildiğin yolun ortasında durup sağa sinyal verip yanaşıyor yolcu alır gibi yapıyor ve o anki saatle gideceği şehirleri yazıyor. Bir yandan da aslında tmp'yi kendileri bitiriyor.

DaNgEr900 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. emir00110

emir00110
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    14
    3
    10
    evet bide o saçma sapan getirdikleri sistem var... yani bide dediğiniz gibi girenlerin çoğu troller dediniz ya onlar oynuyor çarpıyor millete sonra diğer hesabıyla tekrar geliyor çarpıyor falan ama onlar ban yemiyor ban evading yemiyor... ben internet kafede girdim diye ban evading olarak gözüktüm bir diğer kinim de bu yüzden bu tmp'ye aslında

8. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    TMP'ye o Polonya'daki merkezlerine iş götürme zamanından beri girmedim. Bilgisayar eski zaten, yok kayıt aç, işi trollerden kaçınarak tamamla, o arada bir şey olduysa yükle falan. Oyun içi raporlarım hep sonuçsuz kaldı.

- Troller.
    - Trolleri ve çok hesapçıları besleyen ucuz oyunun ortadan kalkması.
    - İnsanların sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılması.
    - Haritalar çabuk bitiyor. Ucuz da değiller.
    - SCS multi özelliği getirdi, millet arkadaşlarıyla oynuyor oynarsa.

Aklıma gelen bunlar. TMP ne zaman biter bilmem ama bir gün fişini çekecekleri kesin. Eğer SCS oyuncu sınırını arttırırsa, çok da uzak bir tarih olmaz bence.

9. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tmp nasıl bişeydi yenir mi, içilir mi :D:kahve:

10. Razor3214