1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMP Destek Talebine Dönüş Süresi

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve werty tarafından 28 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    TruckersMP siteye girişte sıkıntı yok yalnız güvenlik acısından ikinci koruma olan anahtar girişini telefonumdaki program silindiğinden oluşturup siteye giriş sağlayamıyorum. Bunun desteğe başvurdum durumumu izah ettim ikinci korumanın kaldırılmasını istedim hala işlem yapılmadı 2 gün oldu bu sorunu ne kadar zamanda çözüyorlar bilgisi olan varmıdır?

TruckermanTV bunu beğendi.
  2. Phonyang

Phonyang
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

37
    102
    100
    TruckersMP Profili
    Eski bir destek ekibi üyesi olarak yapman gereken tek şey beklemek, size onay mesajı gönderdikten sonra managera yönlendirileceksiniz.

TruckermanTV bunu beğendi.
  3. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Backup kodlarını biryere yazsaydın keşke.

4. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    TruckersMP sitesi nedir? Sitede neden bu kadar bürokrasi var anlamış değilim hiçbir yönetici kendi başına iş yapamıyor. Gelelim olayın hikayesine biliyorsunuz TruckersMP sitesine iki adımlı doğrulama etkinleştirilmediğinden siteye giriş yapamadım bende konuyla alakalı desteğe başvurdum sayfa sorumlusu bana dönüş yaptı bana yardım etmem için onaylıyor musunuz diye ifade kullandı bende farklı cevap verdim bu cevabın ardından işlem bir süre sonra kilitlendi ben şikayet sayfasına girmeme rağmen cevabımı düzeltmeme rağmen konu devre dışı kaldı.Yeniden desteğe başvurdum neyse bu sefer isteğimi doğru belirtmişim sayfa sorumlusu isteğimi onayladı yöneticiye gönderdiğini söyledi .Bu ne iş anlamadım siteye üye olur iken bizi siteye kim kabul ediyor bunu damı yöneticiye soruyorlar üye işlemine kim karar veriyor. Şimdi çok iyi anlıyorum neden bu kadar şikayet var.

TruckersMP sitesi ilgileniyorsun diye verdim

Oyun Sorumlusu İşe Alım: AÇIK

5. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Son 12 ay içerisinde banım olduğu için katılamam.

6. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Tamam

Konu kapana bilir sorun çözüldü.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.