1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ters Şeritden Hızlı Gelen Oyuncu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve alicancevik tarafından 15 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alicancevik

alicancevik
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

35
    34
    29
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets 2 Makus adlı şahıs dan şikayetciğim. Makus adlı kişi ters şeritten gelerek %100 hasar aldı arabam ters şeritden hızlıca gidiyordu bende 80km 85km hızla gidiyordum adam bir çarptı uçurdu beni. Bu şahısdan şikayetciğim gereğinin yönetici adminler tarafından yapılmasını rica ederim.

2. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @alicancevik,

Bu kanıt ilen hiçbir şey kanıtlayamazsınız, bu fotoğrafta belki sen ona çarptın ve çarpmanın sounucu sen devrildin veya o sana çarptı nerden bilebiliriz değilmi?
    Bir video programınını sizlere önermek isterim, Diğer video programlarından %100 daha iyi ve daha kullanışlı ne Lag var ne FPS düşüşü bu durumlarda sürekli kayıt altında tutatarak bilgisayarınızı, siz haklı duruma gelebilirsiniz. Detaylara buradan erişebilirsin.

4. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu gibi durumlarda karşı tarafa yaptırım uygulanabilmesi için kazanın oluşumunu videoya çekmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde yaptırım uygulanmayacaktır. @omer584 @Özgür59

5. alicancevik

alicancevik
    Plaka

35
    34
    29
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki o zaman konuyu kilityebilirsiniz yada silebilirsiniz? Yakında canlı kayıt yapacağım 7/24 kayıt edip youtube atacağım arşiv niteliğinde elegato capture HD yi bekliyorum daha yeni sipariş verdim 2 hafta sonra bol bol video çekeceğim.

Raichu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.