1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Teknopat'ın topladığı 15.780 TL lik bilgisayar.

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 16 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu adamlar teknoloji alanında öncülük yapıyorlar. En son gelişmeleri oyunculara tanıtmakla yükümlüler. Ellerinde de en son gelişmeleri takip edecek bir sistem olmak zorunda. Sizin, benim gibi sıradan bir insan bu teknolojiye ulaşabilecek durumda olsun olmasın, tekrar söylüyorum, adamların işi bu. "Bir formula 1 aracı nasıl 10.000 dolarlık direksiyona sahip olabilir" demekten farksız sizinki. Lütfen kendi açınızdan düşünmeyin.

Edit: 4k monitör kullanılıyorsa ekran kartlarının sahip olduğu VSR ya da DSR gibi özellikler sayesinde iki katı çözünürlüğe yani 8k'ya ulaşılabiliyor.

Son düzenleme: 17 Mayıs 2015
    Alper34 bunu beğendi.
  2. BulleTradek

BulleTradek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu parayla git asus tytan al 15 sene yeter sana

3. WatchAndLearn

WatchAndLearn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    27
    9
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    o kadar sistem ilk olarak gereksiz bişey cok sacma 15 milyar vermek aptalca olur 2008 model 600 RR'ımı ben o fiyata almıştım kardeşim cok sacma :)))

4. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    Saçma imiş bilmem neymiş. Aylar-Haftalar olmuş konu açılalı hala saçma sapan cevaplar geliyor.