1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel [T.C.][TEAM] Türkiye Haritası Ekibini Topluyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheBangBang tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. TheBangBang

  TheBangBang
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  83
  50
  85
  MAN
  TruckersMP Profili
  [T.C.][TEAM] Harita Ekibine Katılmak İçin Aşağıdakilerden Birine Sahip Olmanız Gerekiyor

  - Editör Detaylı Kullanım ( Öncelik )
  - Almanca Dil Bilgisi
  - Türkiye Yol Bilgisi
  - Türkiye Şehir Bilgisi
  - İllere Göre Coğrafi Bilgi


  Ekibe Katılmak İsteyenler Bana Özelden Mesaj Atsınlar
   
  Sergen61 bunu beğendi.
 2. Equalizer

  Equalizer
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  37
  12
  2
  65
  Mercedes
  TruckersMP Profili
  Woww yoksa türkiye haritasımı geliyor.
   
 3. CEO

  CEO
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  25
  140
  13
  125
  Scania
  TruckersMP Profili
  Harbi Türkiye Haritasımı Geliyor?
   
 4. Apequitas

  Apequitas
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  36
  377
  488
  220
  MAN
  TruckersMP Profili
  Kamyoncuyuz.biz Turkiye haritası için çalışmaya başlamıştı uzun süre önce. Onlarla bir görüş istersen.
   
  EmreBozkurt bunu beğendi.
 5. TheBangBang

  TheBangBang
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  83
  50
  85
  MAN
  TruckersMP Profili
  evet görüşmeyi denedim üstü kapalı ama , yok ilgilenmediler bile yazdım hala cevap veren yok bende uğraşmak istemedim...
   
 6. 61Furkan61

  61Furkan61
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  283
  268
  165
  MAN
  TruckersMP Profili
  ben varim bir turist olarak turkiyeyi bayagi gezdigim icin neredeyse cografi bilgim tamamen var yol bilgimde var turkiye hakkinda sehir hakkinda izmir,ankara,balikesir,bursa,manisa,mugla,bolu,bartin-amasra yani ege,marmara,ic anadolu ve akdenizin bir kismi hakkinda cok iyi derecede bilgim var editor konusuna gelirsek tsm haritasinda calismalar yaptim zaten bilen kisiler vardir beniz zaten
   
 7. Umut Can Arslan

  Umut Can Arslan
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  23
  97
  91
  105
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Vallahi kamyoncuyuz.biz'in yaptığı üzerine başka birisinin yapması ayıp olur diye düşünüyorum.
   
  Apequitas bunu beğendi.
 8. TheBangBang

  TheBangBang
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  83
  50
  85
  MAN
  TruckersMP Profili
  Öncelikle ayıp olacağını düşünmüyorum , Neden türkiye'de 1 tane harita yapan ekip olsunki ayrıca bunda rekabet yok sonuçta ticaret için yapmıyoruz emek vererek yapıyoruz...
   
  corbanez27 ve Kevin Wayne bunu beğendi.
 9. NiekHD

  NiekHD
  Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

  1.215
  2.256
  165
  Sanıyorumki "tekrar, tekrar" forum kurallarını hatırlatmakta fayda var.

  Bkz: Kullanım Sözleşmesi
  Bkz: İletişim
  Bkz: Whois Bilgileri

  M4 - Yazılan mesajların sorumluluğu mesajları yazan kişilere aittir, yönetici ve moderatörler başkalarının yazdığı mesajlardan dolayı sorumlu tutulamazlar.

  M5 - Yönetici ve uzlaştırıcı dışında foruma mesaj yazmak ya da okumak amacıyla gelen herkes "kullanıcı" olarak tanımlanır.

  M10 - Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır

  M11 - ets2mptr.com ve ya teamspeak ile ilgili bildirim ve ceza itirazları ets2mptr.com Mail (admin@ets2mptr.com) yolu ile iletilmelidir. Herkese açık forumlarda, uyarılar veya uzaklaştırmalar ile ilgili mesajlaşmak yasaktır. Bunun sonucu olarak uyarı ve uzaklaştırmalar alabilirsiniz. Bu konuları lütfen Forum Yöneticileri ile görüşünüz.

  M14 - Hakaret, yasadışı eylem, cinsellik ve özel hayata karşı tehditte bulunan mesajlar yazılamaz.. Bu madde sadece yazı değil; nick(rumuz), resim, link, avatar ve bunun gibi içerikleri de kapsamaktadır.. Bu tarz mesajlar yazanlar forumdan süresiz uzaklaştırılır.

  M20 - Moderatörler tarafından mevcut konulara verilen sözlü uyarılara konu içerisinden yanıt vermek, savunma yapmak veya eleştirmek kesinlikle yasaktır. Verilen uyarıya bir itirazınız olduğu takdirde ilgili yöneticiye özel mesaj atarak iletişime geçmelisiniz.

  M24 - Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.

  M26 - Kurallara aykırı bir durum görüldüğünde, başka kullanıcıların konuya müdahil olması üzücü sonuçlar doğurduğundan, doğru davranışın RAPORtuşu ile yöneticilere bildirilmesi olduğunu hatırlatırız.
  Avatarda Forum Kurallarını ihlal edecek içerik kesinlikle kullanılmamalıdır. Örneğin: Siyasi parti logoları, dini söylemler, küfür, argo, hakaret. kötü alışkanlıklara özendirici içerik, şiddet, kavga, kan vb. görüntüler olmamalıdır.

  M28 - Üyeler Forumumuzun veya başka bir forum üyesinin özel bilgilerini alenen açıklayamaz.
  Kişisel tartışma şekline dönüşen konular derhal kapatılır! Kapatılan başlıklara (yazılara) ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Sürekli ikili tartışma yaratan kullanıcılar önce uyarılır, sonra uzaklaştırma verilir.

  M30 - Forum içi yazışmalarda kullanılacak dil ve üslup, forumun verimli olmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bundan ötürü iletilerde küfür ve benzeri kaba ifadeler kullanılmaması ve başka birini küçük düşürücü, tahrik ve hakaret edici söylem ve tavırlardan uzak durulması özellikle gerekmektedir.Küfür içeren, aşırı laubali, başka bir kullanıcıya saldırı amaçlı veya genel olarak çirkin kabul edilen iletiler yöneticiler tarafından silinecektir. Aynı tutumu sürdürmekte ısrarlı davranan kullanıcı forum kullanımından süresiz men edilecektir. Bununla birlikte foruma katılan kullanıcıların seçtikleri kullanıcı isimlerinin de küfür içeren, diğer kullanıcıları taciz veya tahrik edecek özellikte olmaması gerekmektedir. Bu türde isimler doğrudan forum dışı bırakılacaktır. Aynı konu kullanıcıların avatar ve imzaları için de geçerlidir.

  M35 - Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
  Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

  M37 - Bu kuralları kabul etmeyen tüm üyeler forumu terkedebileceği gibi kurallara aykırı davranışlarda bulunan üyelerin sorun yaratan iletileri silinebilir yada kilitli konulara taşınabilir artı olarak kendilerine uyarı cezası verilir. Buna rağmen aynı davranışları sergilemekte ısrarcı davranan üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır. Üye cezalandırmasını forumun yöneticileri yapar. Yöneticiler isterlerse diğer yönetim grupları ile istişare yaparak fikirlerini alabilir. Ancak nihai karar organı forumun yöneticisine aittir.

  Kewin Wayne;

  Tarafımca 2 Hafta (14 Gün) süre ile uzaklaştırma almış bulunmaktasınız.
  Ceza itirazları ve diğer problemler için uzlaştırıcı ve doğru çözüm yolu İletişim kanalıdır.

  Konunun amacı dışında yazılan tüm yorumlar askıya alınmıştır.
  İyi forumlar.
   
  PhantasiTurke bunu beğendi.