1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam'den 5 Dolar Harcanmamış Hesaplara Kısıtlama Geldi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Muhammed_Tzr tarafından 22 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Kesinlikle. Okuduğum bir haber sitesinde yaşadığın soruna bir açıklama vardı;

"G2A, Humble Bundle veya diğer sitelerden yaptığınız oyun satın almaları da bu kısıtlanacak profil kategorisine giriyor. Yani direkt olarak Steam üzerinden oyun satın almanız gerekiyor. Eğer hiç Steam'den alışveriş yapmayıp daha ucuz seçenekler sunan sitelerden oyun satın aldıysanız siz de bu gruba dahilsiniz. Satın alım yapanlar da en az 5 Dolar bir harcama yapmış olması gerekiyor."

Biraz uzun ama açıklamışlar

baranonen34 bunu beğendi.
  2. ouusan

ouusan
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    5
    0
    0
    İndirimdeki oyunlar indirimli fiyat olarak mı sayılıyor yoksa orijinal fiyatı mı?

3. erdemban

erdemban

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Orjinal fiyatı diye biliyorum. Ancak yine de 15 TL üstü alışveriş yaparak kendinizi garantiye alabilirsiniz.

4. ouusan

ouusan
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    5
    0
    0
    Kendi hesabım zaten öyle ama bir de yedek hesap açmak istedim. Ne olur ne olmaz elimin altında kalsın diye. İndirimde çok fazla oyun var, onları satın alırım diye düşündüm. Orijinal fiyatın geçerli olduğu kesin mi acaba? Ben biraz daha araştırayım en iyisi.

5. LecheLon

LecheLon
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dolandırıcılar'ı bezdirecek bir uygulama olmuş. Ben 2013'de hesabımı açtığımda da aynı uygulama vardı fakat bu kadar kapsamlı değildi. Yeni fonksiyonlara işlemesi de bir hayli güzel.

6. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Harcama yaptığınız kadar sayılır.

7. ouusan

ouusan
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    5
    0
    0
    Evet, gayet mantıklı bir uygulama. Dota gibi free to play oyunlardaki fake ve bot hesapları önler çok iyi şekilde.

Anladım, teşekkür ederim.

8. LecheLon

LecheLon
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dota oynuyor musunuz hocam? :)

9. erdemban

erdemban

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Bir baktımda https://steamdb.info/calculator gibi siteler oyunları orjinal fiyatından hesaplıyor. Steam'inde böyle bir hesaplamaya gitmesi mümkün mü ?

10. ouusan

ouusan
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    5
    0
    0
    Arkadaşlarla birkaç kez girmişliğim var. :) Tam olarak oynadığım söylenemez.

Sanmıyorum, çünkü o tarz siteler satın alım dökümlerimize ulaşamıyor diye biliyorum. Oyunu satın mı aldık, hediye mi anlamıyorlar. Steam ise ulaşabildiği için harcanan paranın sayılması mantıklı.