1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Steam kısıtlanmış hesap ?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Fauske tarafından 22 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Fauske

Fauske
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    129
    2
    55
    DAF
    Arkadaşlar bir oyuna inceleme yazmak istedim ama bana hesabınız kısıtlanmış diye bir uyarı verdi. Detaylı bilgi için tıklayın dedi tıkladım sayfa ingilizce anlamadım :( Yardımcı olurmusunuz ?

Kısıtlanmış hesap derken neyi kastediyor ? bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen..

2. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    ne yazıyor ingilizce paylaşır mısın ?

3. Fauske

Fauske

29
    129
    2
    55
    DAF
    Why can't I access certain Steam features?
    We've chosen to limit access to these features as a means of protecting our customers from those who abuse Steam for purposes such as spamming and phishing.

Malicious users often operate in the community on accounts which have not spent any money, reducing the individual risk of performing the actions they do. One of the best pieces of information we can compare between regular users and malicious users are their spending habits as typically the accounts being used have no investment in their longevity. Due to this being a common scenario we have decided to restrict certain community features until an account has met or exceeded $5.00 USD in Steam.

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Daha önce forumda benzer konular okumuştum, o konulardan hatırladığım kadarıyla steam'den hiç alışveriş yapmadığınız için oluyordu. Daha net bilgi verebilmemiz için yazıyı veya sayfanın linkini yollayın.

Fauske bunu beğendi.
  5. Fauske

Fauske

29
    129
    2
    55
    DAF
    Arkadaşlar aynı zamanda biraz araştırdım şöyle bir şey buldum.

Galiba gerçek ve sahte kullanıcıları ayırmak için yapılan birşeymiş hesabın aktif değilse yada sadece ücretsiz oyunlar varsa hesabında oluyormuş. ets2 dışında oyun yok zaten :D belkide o yüzden sürekli inceleme yorumu yapmana izin vermiyorlar :D

6. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    sanırım 5 dolarlık bir alışveriş yap dior :D

7. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ahmetugba doğru cevabı vermiş. En az beş dolarlık bir oyun alana kadar Steam'de arkadaş ekleme, topluluklara üye olma gibi özellikleri kullanamazsınız. Dolandırıcılık yapmak için açılan hesapların önüne geçmek için yapılmış bir hamle bu ;)

AHMETUGBA ve Alper34 bunu beğendi.
  8. Mikail T.

Mikail T.
    Plaka

26
    56
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben de dun duymustum bu olayi.Ben steam hesabina hic para atmadim fakat 100 dolara yakin oyun mevcut.Hep gift kodu olarak aldim oyunlari.Simdi benim de mi aktif olmam icin 5 dolar atmam lazim?

9. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Steam'den 15 TL değerinde alışveriş yapmak yeterli.

10. Muhammed_Tzr

Muhammed_Tzr
    Plaka

28
    82
    32
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.