1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Steam çalışmayı durdurdu hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve samet.gltkin tarafından 9 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    ben win8.1 kullaniyorum2gd ekran karti 4gb ram 1.7ghz islemci hizi intel core i3 nvidia geforce 840M ozellikler bunlar su zamana kadar ne hata aldim nede oyun sorun cikardi kasmadanda gayet iyi oynuyorum virus programlari oyunun bazi anadosyalarinin calismasini virus diye algilayip engelleyebilir buda hata vermesine sebep olabilir yada su pcclean gibi bilgisayari temizler hizlandiri denen sacma sapan seyleride kurmayin sakin sistem dosyalarini silmekten baska ise yaramiyor bir pc hizlandirmanin en guvenli ve kolay saglikli yolu formattir bunu unutmayin ikinci bir sey modlar cakisiyor olabilir oyunu komple tamamen temizleyip steami de kaldirip ikisini birden tekrardan kurmak gerekebilir disk birlestirme yapmaniz sonucunda bazi dosyalarin yerleri degisecegi icin oyun bozulmaya ugrayabilir profilinizi cok eskin surumlerden beri kullaniyorsaniz save artik guncellemekten kayit dosyasi bilesenleri bozulmus olabilir ekran kartiniz eger ready for game diye guncellemeleri veriyorsa mutlaka kurun oyun ile ekran kartinin optimizasyonunu iyilestirir bu guncellemeler disklerinizde mutlaka en az orta boyutta acik alan birakin pc rahat calissin arkapalnada cok program acip islemciyi yormayin 4-5 tane birden tir yada dorse yamasi gibi yamalar yuklemeyin cakisir ayni sekilde haritalarda cakisir ve hatalar veriri internet baglantinizi iyi kontrol edin oyunu bazen acarken steam guncelleme yapiyor once hic farkettiniz mi bilmiyorum daha sonra oyunu aciyor eger burada kopukluk olduysa ondanda oyun eksik guncelleniyor olabilir ve bu tur hatalari verebilir grafik motorunuz asiri calisiyorsa asiri calismadan dolayi yaptigi isinma yuzunden grafikleri okuyamiyor olabilir yada grafik kodlarini cozumleyemiyor olabilir cok sebep var oyunun bu sekilde calismamasi icin yada sistem gereksinimleriniz dusuk olabilir yada sistemlerinizden herhangi biri hasar gormus olabilir harddisk ram v.s yada guncelleme yaptiginizda dosya dizinini yanlis atiyor olabilirsiniz sp dada ayni hatalar oluyormu peki? hic 0 haline getiripte oyunu denedinizmi? ve formattan sonra mutlaka en son guncel driverlarinizi indirip kurun aksatmayin bunlar cok onemli her ne kadar kucuk gibi gorunsede

Son düzenleme: 10 Nisan 2015
  2. FatihReiz

FatihReiz
    Plaka

34
    33
    4
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Fatal Error hatasi ara sira ben de aliyorum sistem iyi olmasina ragmen. Bence oyunun motorunun coklu oyuncu icin optimize edilmedi icin, yüksek ekran ayarlarinda böyle hata veriyor oyun.

3. Mehmet Demir

Mehmet Demir
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    11
    30
    Lanet olsun böyle oyuna. Bilgisayarda sıkıntı olmadığına eminim olsaydı öncedende sorun yaşardım. Güncellemeden sonra oldu.

4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Uzaktan yardım ile bakabilirim isterseniz.

5. samet.gltkin

samet.gltkin

32
    8
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen öle bunu eski sürümden oynama gibi şansımız yokmu admin güncel olmasımı gerekiyor

6. Mehmet Demir

Mehmet Demir
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    11
    30
  7. rizman

rizman
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    1
    0
    0
    kardeşim ben crek kullanıyorum 10 20 dakka içinde atıyor oyundan böyle erkan donuyor sonra küçük yazı çıkıyor erkanda steam hatası diye yardım edermisin ?,