1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber Steam Atölyesinden Mod Yükleme ve Mod Silme [Resimli Anlatım]

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve TheKingTR tarafından 1 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.353
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi mod yüklemek için ilk olarak [​IMG] `den [​IMG] `yi seçin ve [​IMG]

Sonra ise istediğiniz her türlü modu bulabilirsiniz bu atölyede.

Brand - Markalar kısmından oyuna ait tüm markalar için yapılan hertürlü modlara ulaşabilirsiniz.
    Other Brands - Diğer Markalar kısmından ise oyunda olmayan markalara ve onlar için yapılan modlara ulaşabilirsiniz.

Truck Parts - Kamyon Parçaları kısmından tırınızın parçalarını değiştirebilirsiniz örnek olarak ön plastik ızgarayı metal yapmak gibi. (ingilizcem iyi olmadığı için hepsini tek tek çeviremicem kusura bakmayın ama google translate vb programlar ile çevirebilirsiniz.)

Modumuzu bulduktan sonra [​IMG] Kısmına tıklayarak modu yükleyip kullanabilirsiniz.

Oluşturan kısmından ise modu yapan kişiye/kişilere ulaşabilirsiniz.

Modu silmek için ise atölye [​IMG] kısmına gelip [​IMG] girin.

Atölyeniz`e girdikten sonra altta 4 adet şık görüceksiniz bunlardan [​IMG] şıkkına girin.

Girdikten sonra abone olduğunuz tüm modları görüceksiniz silmek istediğiniz modu/modları [​IMG] diyerek silebilirsiniz.

Anlatım ve görsel editleri baştan sona bana aittir lütfen başka yerlerde paylaşmadan önce forumdan benim ile özel mesaj yoluyla iletişime geçiniz iyi oyunlar :)

[Ets2 Steam Atölyesinden Mod Yükleme ve Mod Silme.]

erenes, Machine, Bigboy ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Machine

Machine
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

148
    52
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    ya sen bırah bırah :D Güzel anlatım